Бесни фенове на Локо (Сф) потърсили саморазправа с Георги Марков 10.05 | 21:33
Запалянковците на "железничарите" аплодираха Пирин (Гоце Делчев), който спечели дербито на опашкарите с 1:0

Около 500 привърженици на Локомотив (София) изгледаха злополучното домакинство на "железничарите" срещу Пирин (Гоце Делчев).
Локомотив отново стана жертва на неспособността си да реализира чисти голови положения и загуби от Пирин с 0:1.
Едно от дербитата в битката за оцеляване се изигра на стадион "Българска армия" заради подготовките на съоръжението в столичния квартал "Надежда" за концерта на Депеш Мод на 12-ти май.
"Железничарите" имаха повече чисти голови положения през целия мач, но бяха посечени от една скоростна контраатака на гостите от Гоце Делчев в самия край на първото полувреме.
Единственото попадение в мача реализира Веселин Марчев в 42-ата минута и то се оказа напълно достатъчно за ценния успех на Пирин.
Благодарение на победата над пряк конкурент в битката за оцеляване в елита Пирин вече има 31 точки и 3 кръга преди края на NEWS7 футболно първенство почти сигурно си подпечата оставането в елита.
Недоволни от поредното неубедително представяне на любимците си, феновете на Локомотив започнаха да псуват и да атакуват с реплики изпълнителния директор Георги Марков.
Няколко бесни привърженици прекъснаха интервю на шефа на Локо (Сф) и му поискаха обяснение за слабата игра на тима си.
Бързата намеса на полицаи предотврати евентуални физически сблъсъци и в крайна сметка напрежението беше потушено.
Самият Марков беше принуден да изчака агитката да се поуспокои, преди да напусне стадион "Българска армия".
Част от феновете на Локомотив пък изпратиха с аплодисменти автобуса на Пирин (Гоце Делчев), който напускаше Борисовата градина.
"Футбол със страх не се играе. И виждате нашите играчи го показаха. Не знам какво не им е наред. Разбирам феновете, които са бесни", коментира самият Марков.
"Много неприятна загуба, но имаме още 3 мача и трябва да спечелим необходимите точки, за да останем в групата", заяви Кокала.
"Гостите от Гоце Делчев са дошли за мача днес с колите си, а нашите футболисти не могат да ги победят", продължи с мнението си Марков.
"Има и такива мачове - с едно минаване на центъра Пирин ни вкара и после си чака мача да свърши. Не знам дали не ни повлия голямото напрежение. Винаги съм оптимист за оцеляването ни", увери Велев.
Имаме шанс да вземем 9 точки, може би срещу по-силни противници играем по-добре. Нормално е публиката да е недоволна, когато падаме от отбори като Пирин.
Аз не бягам от отговорност, ако трябва да изпием горчивата чаша, ще я изпием докрай. Бях изключително озадачен от футболистите на Локомотив. Нашите футболисти имат по-големи възможности.
Ние сме Локомотив, но в момента пишем срамна страница в историята на този клуб", завърши печално Кокала.
"Добре поне, че и Ботев (Враца) загубиха днес мача си, така че нещата не се променят. Имаме още три срещи и се надявам, че ще ги спечелим и трите", добави Марков.
Водещи
-
Тръмп призова евролидерите да спрат да „финансират“ войната на Путин в Украйна
От американската администрация не разкриха източника на данните си за руския износ на горива...
05.09 | 11:30
-
126 творци от българското киноизкуство са с пенсии под 1000 лева
Той допълни, че заради нулеви години във филмопроизводството между 1991-ва и 1998-ма година...
05.09 | 11:15
-
ПП–ДБ: Искаме да излъчим кандидатура на президентските избори, която да бие кандидатурата на ГЕРБ
Това заяви председателят на "Продължаваме промяната" Асен Василев в кулоарите на парламента.
05.09 | 10:57
-
Борисов: Ако имам малко власт, незабавно бих освободил Коцев от ареста
„Направихме много за Плевен, направихме водния цикъл. Като няма вода в язовирите, няма. Ще го...
05.09 | 10:30
Най-четени
-
Заседанието на Народното събрание ще започне с блицконтрол
Според парламентарния правилник в първите до два часа от заседанието в първия петък на всеки...
05.09 | 09:30
-
Честваме паметта на родителите на Свети Йоан Кръстител
На 5 септември имен ден празнуват Захари, Елисавета и производни имена като Зарко, Светлозар и...
05.09 | 09:15
-
Борисов: Ако имам малко власт, незабавно бих освободил Коцев от ареста
„Направихме много за Плевен, направихме водния цикъл. Като няма вода в язовирите, няма. Ще го...
05.09 | 10:30