Благой Иванов - Багата излезе от комата 17.04 | 19:21
Звездата от ММА дойде в съзнание
След като повече от месец бе в състояние на кома, Благой Иванов възвърна комуникативността си и вече е в съзнание.
Българската звезда в ММА вече може да говори, в резултат на усилията на лекарите в "Пирогов", като в неговата стая са родителите му.
Багата бе намушкан с нож близо до сърцето на 26-ти февруари в столичното нощно заведение "Айс", което се намира на булевард "Граф Игнатиев".
След като първоначално състоянието му бе критично, той бе поставен на изкуствено дишане. В резултат на дългия си престой в болницата пък стана ясно, че е загубил около 20-25 килограма от теглото си, но добрата новина е, че вече е в съзнание.
За нападението над него е арестуван Даниел Стефанов – Дъмпела, 23 годишен, който предстои да научи присъдата си.
Загубата на килограми е един от страничните ефекти на захранването му със системи, но това в момента не притеснява лекарите, защото има опасност организмът му да допусне инфекция след тежката операция.
Благой Иванов е в стерилна стая, след като претърпя сериозната операция на сърцето, породена от 11-сантиметровата рана около подмишницата.
Водещи
-
Непотвърдено: Арестуваха областния лидер на ДПС в Бургас Христо Широков
Това твърди регионално интернет издание
14.07 | 20:45
-
Георги Кандев: Никога не съм искал подкуп
Той публикува позиция във Фейсбук, в която отговаря на отправени през последните дни обвинения...
14.07 | 20:30
-
Случаите на рак в световен мащаб ще продължат да нарастват
Бедните държави ще бъдат засегнати най-тежко, счи доклад на СЗО
14.07 | 20:15
Най-четени
-
Европрокуратурата разследва схема за ДДС измами за близо 47 млн. евро с връзки към България
Разследването обхваща мрежа от дружества в Гърция, България, Кипър и Чехия, а властите са...
14.07 | 13:30
-
Спират топлата вода в София за цяла седмица
Спирането на топлоподаването ще засегне следните квартали
14.07 | 09:45
-
Проф. Тодор Кантарджиев: Само един от 200 ухапани от заразен комар може да направи усложнение
Проф. Кантарджиев посъветва българите, които ще пътуват до Гърция, да ползват репеленти.
14.07 | 12:45
-
Иван Шишков изригна за Северозапада: Това е геноцид! Пътят до Видин е път на позора (ВИДЕО)
Започват ремонти на окаяната инфраструктура, министърът вади всички договори
14.07 | 14:30