Ботев (Пд) готви пореден удар на трансферния пазар 12.01 | 17:10
"Канарчетата" с интерес към роден национал

В Ботев (Пловдив) обмислят да отправят оферта за българския национал Николай Бодуров, който има още 6 месеца от договора си с Литекс. Това разкри днес спортният директор на клуба Александър Александров на първата тренировка за 2014 година.
Все още обаче не са се водили официални преговори за играча, въпреки че интересът е налице. Тепърва обаче се очаква развитие по трансфера на бранителя, който беше изгонен от първия състав на Литекс заради слаба дисциплина и факта, че не желае да поднови договора си с клуба.
В същото време Александров беше категоричен, че освобождаването на македонския национал Бобан Грънчаров е било съгласувано със собственика на тима Цветан Василев, след като настъпи срив в отношенията между Кривия и защитника.
В крайна сметка той няма да играе повече за Ботев (Пловдив), въпреки че самият Александров призна, че това е бил най-добрият бранител на "канарчетата" през сезона. Именно това може да наложи привличането на Бодуров в Пловдив.
Очаква се в близките дни да стане ясно и бъдещето на Валери Домовчийски. Нападателят не влиза в плановете на Станимир Стоилов за пролетния дял от шампионата, като той или ще напусне по взаимно съгласие, или ръководството на тима ще се опита да разтрогне договора му при липса на интерес от други клубове.
Водещи
-
МЗ обмисля премахване на здравните книжки. Ще важат само за някои професии – вижте кои
Министерството обмисля промяна на чл. 34, ал. 3 от Закона за здравето и отмяна на Наредба №15...
26.06 | 11:15
-
След повече от половин век чакане: „Възраждане“ настоя за завършване на магистрала „Хемус“
В изявлението си Янчев посочи, че днес Южна България изпреварва Северна по всички икономически...
26.06 | 10:45
-
Спират транспорта в София при това положение
В Столичния общински съвет (СОС) днес отново ще се разгледа бюджетът на Столична община за...
26.06 | 10:30
-
Пламна голяма житна нива във Видинско
На 25 юни в землището на село Медовница е била запалена житна нива с обща площ от 55 декара,...
26.06 | 10:15
Най-четени
-
Георги Клисурски напуска „Продължаваме Промяната“
Вчера Кирил Петков подаде оставка като съпредседател на ПП и като депутат.
26.06 | 08:30
-
Напрежението в "Продължаваме Промяната" се увеличава
Общността на ПП-ДБ се намират в криза вече една година, допълни той.
26.06 | 09:45
-
Нов протест на работещите в наземния градски транспорт в София
. Кабинетът отпусна 15 милиона лева на Столичната община, за да бъде решена кризата с градския...
26.06 | 08:43