Букмейкърите отписват България в мача с Франция 17.10 | 12:20
Италия също е фаворит за класиране на финала

Цяла България тръпне в очакване на полуфинала на Евроволей в "Арена Армеец". В него "лъвовете" на Пламен Константинов се изправят срещу може би най-силния отбор в света в момента - Франция.
"Петлите" са супер фаворити за победа и на букмейкърите по света, показа проверка на Sporta.bg. Онлайн къщите предлагат осреднен коефициент от 1,22 за успех на тима на Лоран Тили. В същото време победа за България е с примамливата, но невероятна ставка от 4.00. Иначе казано - букитата ни смятат за тотален аутсайдер и за тях наше класиране за финала би било равносилно на чудо.
Още по-ясен, според буймейкърите, е другият полуфинал Италия - Словения(17.45 часа). В него любителите на залозите получават коефициент от 5.00 за балканците и скромния 1,14 за апенинците.
Треньорът на Словения Андрея Джани обаче коментира, че и в предишните срещи подопечните му са били сочени за сигурни губещи, а са били.
Водещи
-
Експерти предричат ръст на фалитите у нас
С по 2% ще се увеличат фирмите в несъстоятелност в България за 2025 и 2026 година
31.03 | 16:00
-
Бившата жена на Петьо Еврото: Европрокурор Георгиева идваше в "Осемте джуджета" да взема пари
Нови разкрития подкрепят твърденията за корупция на високо ниво
31.03 | 15:45
-
Фалшива новина погреба доц. Мангъров (ВИДЕО НА ИИ)
При направата на видеото е използван изкуствен интелект
31.03 | 15:30
-
Заловиха шофьор с 4 промила в Пловдив
31.03 | 15:20
Най-четени
-
Как ходенето влияе на холестерола
Ходенето влияе върху нивата на холестерола, като повишава активността на ензимите, които...
31.03 | 11:30
-
Недоволните медици и здравни работници от цялата страна излизат на пореден протест
Символични протести в големите болници
31.03 | 09:30
-
Бащата на обвиняемия за нападението над двама синоптици в станцията на връх Мургаш обявява гладна стачка 2
С решение на Софийския градски съд Стоян Стоянов е под домашен арест в държавната психиатрична...
31.03 | 09:45
-
Всички пенсии ли се актуализират по швейцарското правило
Осъвременяването на пенсиите е регламентирано с разпоредбата на чл. 100 от КСО, придобила...
31.03 | 12:45