Български национал с 15-и гол в Италия 26.05 | 09:56

Андрей Гълъбинов се появи като резерва и вкара гол за своя Авелино

От iNews

Българският национал Андрей Гълъбинов отбеляза поредния си гол за своя отбор Авелино при победата над Реджина с 3:0 в среща от 41-ия кръг на италианската Серия Б.

Нападателят се появи като резерва и се разписа за 2:0 в 75-та минута. Това бе 15-и гол за българския футболист с екипа на Авелино през този сезон.

Иначе домакините откриха резултата в 33-та минута с гол на Фабро преди Гълъбинов да покачи на 2:0. Пет минути след гола на българина Чиано се разписа за крайното 3:0. Гълъбинов не успя да изкара мача до края защото се контузи и бе принудително заменен.

Само преди няколко дена Гълъбинов се разписа в контролата на България срещу Канада.

С този успех Авелино запази шансове да играе в плейофите. Отборът заема 10-та позиция с 59 точки, с 2 по-малко от 8-ия в класирането, който играе плейофи за Серия А.

Вижте видеo с гола на Гълъбинов в Sporta.bg.