В Англия: Тонев на крачка от Вила 01.06 | 12:14
Пол Ламбърт иска да финализира трансфера още този уикенд
Националът Александър Тонев е почти сигурно ново попълнение на Астън Вила, съобщава британския таблоид "Сън".
Според изданието трансферът може да стане факт още този уикенд, тъй като Лех (Познан) е приел офертата от 2,5 милиона паунда, която "виланите" са отправили.
Мениджърът на Астън Вила Пол Ламбърт иска да има 23-годишния футболист до няколко дни, а според "Сън" самият Тонев избрал на "Вила Парк" най-вече заради изкушението да играе по терените на Англия.
От родения в Елин Пелин талант се интересуват още доста клубове от Стария континент, в това число Вердер и Селтик. Фаворит за подписа му бе именно шотландския гранд, тъй като Тонев сам бе заявил желание да играе в Шампионската лига, където ще се подвизават "детелините".
Още вчера обаче се появи информация, че Астън Вила ще се опита да надцака Селтик и това е на път наистина да се осъществи.
Пръст в трансфера има и бившия капитан на клуба Стилиян Петров, който лично убедил Пол Ламбърт в качествата на Тонев.
Припомняме, че вчера се появи и информация, че"виланите" искат да привлекат и направилия отличен сезон в Кубан Ивелин Попов, който е съотборник на Тонев в националния отбор.
През 2011 година Лех купи нападателя за около 350 000 евро от ЦСКА.
Водещи
-
Депутатите продължават с обсъждането на Бюджет 2026
Късно снощи окончателно бяха одобрени така наречените малки бюджети - на общественото...
23.07 | 17:59
-
МО: България не води преговори с Полша за покупка на МиГ-29
На 11 март тази година Министерството на отбраната прекрати обществената поръчка за ремонт на...
23.07 | 17:20
-
Магията на морските дарове: От рибния щанд до масата
Перфектните кулинарни комбинации: Гарнитури и питиета
23.07 | 16:45
-
Българските младежи са най-неграмотни в технологично отношение в ЕС
Разликата в уменията
23.07 | 16:30
Най-четени
-
Хладно за сезона ще остане времето днес, като максималната температура в София ще достигне около 26 градуса
Последни валежи преди горещата вълна
23.07 | 12:00
-
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: Наследниците на загиналите влизат във владение на имота
Все още не е ясно колко време ще продължи въвеждането във владение. След приключването му се...
23.07 | 13:59
-
Тежки обвинения срещу похитителя на Наталия: Заплашват го до 20 години или доживот
Сестрата на Наталия: В момента, в който ме видя, тя се разплака
23.07 | 12:45
-
Държавният бюджет влиза за окончателно гласуване в парламента
Промени в трудовия стаж и минималната заплата
23.07 | 10:15