Валери Божинов се забърка в порноскандал в Италия 08.11 | 10:30
Името на българина трябва да излезе в автобиографична книга на италианска порнозвезда

Името на българският национал Валери Божинов беше замесено в много любопитен скандал в Италия.
В момента Божинов е състезава за италианския Верона, който се подвизава в Серия Б. Италианското издание "Ла Република" твърди, че няколко имена на италиански футболисти са замесени в порноскандал с порнозвездата Леа ди Лито.
Актрисата във филми за възрастни ще издава автобиографична книга. Тя и издателите й обаче се опитвали да изнудват известни личности от Италия, за да не бъдат споменати в книгата. Именно там се крие и името на Валери Божинов, който изглежда е палувал с известната актриса.
Италианският съд вече привика на разпит издателите на книгата като се разследва изнудване. Твърди се, че от фирмата "Имарт" поискали подкуп от всички известни имена в книгата.
В тази група освен Валери Божинов попадат още няколко футболисти, но там има един епископ, певци и политици. Дори се смята, че там е и зам. министър от кабинета на Силвио Берлускони.
От известните футболисти отношение с русата порно звезда са имали Марко Бориело, Франческо Коко, Лука Тони, Симоне Индзаги и Винченцо Якуинта.
Делото ще стартира на 11 декември в Плаермо, като най-верояно и Валери Божинов ще трябва да даде показания.
Водещи
-
Ако родителите живеят без брак, има ли право бащата да получава семейните помощи за децата?
Голяма част от младите семейства в България живеят на семейни начала без да сключват...
18.07 | 18:01
-
Историк: Васил Левски не е роден през 1837 г.
"Последните няколко години имахме шанса да открием нови документални свидетелства за живота и...
18.07 | 17:40
-
Незрящите у нас нямат яснота как ще разпознават новите евробанкноти
Закъснялата подготовка
18.07 | 17:20
-
Расте броят на засегнатите стопанства с шарка по дребните преживни животни
Властите припомнят, че заболяването не е опасно за хората.
18.07 | 16:59
Най-четени
-
Радев: Площадите са пълни, българите протестират срещу отказа от допитване и въвеждането на еврото без необходимите условия и подготовка
Демокрацията у нас е фасадна. Правителството е декор на дуото Пеевски - Борисов. Правосъдието...
18.07 | 13:28
-
Денков: Ние се намира в състояние на диктатура
"Не ни е страх. Няма достатъчно белезници за хората в София", заяви той.
18.07 | 11:59
-
Адвокатът на Благомир Коцев: Няма доказателства за искан подкуп
Съмнения за изкуствени записи
18.07 | 10:59