Вили Вуцов няма да води Ботев (Пловдив) 08.07 | 22:47
Спецът отказал на "канарчетата"
Велислав Вуцов отпада като вариант за треньор Ботев (Пловдив). Новината съобщи самият специалист пред bTV.
Както е известно вчера националният селекционер Любослав Пенев напусна своя пост, а очакванията бяха начело на тима да застане именно Вуцов.
Бившият треньор на Левски е без работа, след като през миналата пролет бе уволнен от Славия, но въпреки това не смята да се нагърби със задачата да гради нов тим в Пловдив.
В момента "канарчетата" изпитват сериозна финансова криза, причинена от проблемите на основния им спонсор. Редица футболисти вече напуснаха клуба заради предприетото занижаване на заплатите.
В четвъртък Ботев играе реванша срещу Либертас в Сан Марино. В Бургас "жълто-черните" спечелиха с 4:0. В Сан Марино тимът ще бъде воден от карето Марин Бакалов, Костадин Видолов, Светослав Гърков и Тихомир Тодоров.
Водещи
-
Метрото и някои трамвайни, тролейбусни и автобусни линии в София ще работят тази нощ
Вижте кои
31.12 | 12:39
-
ЕЦБ приветства България в еврозоната със светлинна инсталация
Визуализацията ще бъде проектирана на южната фасада на централната сграда във Франкфурт от...
31.12 | 12:20
-
Алибегов: Напълно необяснимо за нас покъпна абсолютно всичко
Надявам се, че след поредните избори туризмът най-накрая да стане приоритет на държавата, каза...
31.12 | 12:00
-
Световните знаменитости, които ни напуснаха през тази година
Сред непрежалимите са Джорджо Армани, Дейвид Линч, Ози Озбърн, Робърт Редфорд, Джийн Хекман,...
31.12 | 11:40
Най-четени
-
Еврото: Всичко, което трябва да знаете
31.12 | 10:00