Галатасарай за Бербатов: Няма нищо вярно в това 06.07 | 14:00
Турският колос опроверга някои от слуховете относно звездни трансфери по посока Истанбул

Турският колос Галатасарай подходи по краен начин към слуховете, свързващи редица големи имена с евентуален трансфер по посока Истанбул.
В това число влиза и бившият капитан на българския национален отбор Димитър Бербатов, чието бъдеще все още е под сериозна въпросителна. Смяташе се, че нападателят на Манчестър Юнайтед със сигурност ще напусне "Олд Трафорд" през това лято, но поне засега, развитие в тази посока няма.
Турският гранд от своя страна публикува съобщение на своята официална страница, информирайки, че много от спекулациите в медийното пространство не отговарят на истината, включително и свързаните с българския голаджия.
"Само днес в медийното пространство бяха споменати имената на Димитър Бербатов, Гонсало Игуаин, Андрей Аршавин и Алешандре Пато, свързвайки ги с трансфер в Галатасарай. Подобни новини не отговарят на истината", уточниха от "Чимбом".
Смята се, че най-силен интерес към Димитър Бербатов проявява испанският Малага, но на този етап вече няма да изглежда изненадващо, ако българинът изпълни докрай договора си с Юнайтед. От него остава само една година, след която благоевградчанинът ще бъде със статут на свободен агент.
Водещи
-
ДАНС: Русия и нестабилните Балкани остават основна заплаха за сигурността на България
Това сочи Годишният доклад на Държавната агенция за 2024 г.
27.04 | 17:40
-
Доналд Тръмп - младши пристигна. Кой е той?
Какво не знаем за най-голеемия син на американския президент
27.04 | 17:20
-
Орбан: Военната психоза, обхванала Европа, е на път да приключи
Без Америка Украйна няма шанс, но Брюксел се придържа към безнадеждна стратегия за война,...
27.04 | 17:00
-
Тя ли е новата любов на Гришо?
Горещата мексиканска актриса Ейса Гонсалес целуна първата ни ракета след победата му в Мадрид
27.04 | 16:40
Най-четени
-
Екипи на пожарната отводняват къщи в Монтанско
84 л/кв. м се изляха снощи в с. Лехчево
27.04 | 12:23
-
Доналд Тръмп - младши пристигна. Кой е той?
Какво не знаем за най-голеемия син на американския президент
27.04 | 17:20
-
Борис Бонев: ГЕРБ отстрани Стоян Братоев от поста в "Метрополитен"
Гангстери превземат общинско дружество с капитал от над 3 милиарда лева - така коментира той...
27.04 | 14:00