Георги Миланов поигра за ЦСКА 01.04 | 11:16

Националът влезе като резерва при успеха над Волга

От Божидар Азманов

Футболист номер 1 на България за 2012 година Георги Миланов записа 11 минути при победата на ЦСКА (Москва) с 3:0 над Волга у дома.

Националът се появи на терена в 79-а минута, заменяйки на Сейду Думбия. В този момент столичани вече имаха преднина от три гола и доиграха двубоя спокойно.

Попаденията за ЦСКА отбелязаха Зоран Тошич в 5-а минута и Алан Дзагоев се разписаха в 7-а и рано отказаха Волга от мисли за нещо повече от точка.

В самия край на полувремето голмайсторът Дзагоев получи червен картон и остави ЦСКА с човек по-малко на терена, а през второто полувреме Понтус Вернблум реализира третото попадение и сложи точка на спора.

В класирането ЦСКА се намират на четвърто място с 43 точки, на пет от първото място, където се намира Локомотив (Москва).