Георги Пеев с гол срещу ЦСКА (Москва) 30.08 | 22:02

Миланов не игра за "армейците"

Георги Пеев отбеляза гол при загубата с 1:2 на Амкар срещу ЦСКА (Москва) в среща от шестия кръг на руското първенство по футбол.

С това отборът от Перм остана на шесто място в класирането с 9 точки, докато московските "армейци" са начело с 17 пункта.

Пеев се разписа още в първата минута на срещата, в която участие за Амкар Перм взеха още Захари Сираков, Петър Занев и Благой Георгиев.

Бившият халф на Локомотив (София) беше точен след асистенция на поляка Януш Гол, а след близо час игра беше заменен от латвиеца Владимирс Камеш.

Георгиев и Занев пък получиха жълти картони. Те играха пълни 90 минут, докато Захари Сираков напусна терена в 19-та минута с контузия.

За отбора на ЦСКА, който обърна резултата с попадения на Сейду Думбия и Ахмед Муса през двете полувремена, резерва за целия мач остана футболист номер едно на България за 2012 година Георги Миланов.