Григор Димитров в болница 11.07 | 15:15
Вашите съобщения ми помогнаха да се вдигна, за да премина през тези труднив времена. "Искрено съм благодарен на всичко.
Григор Димитров направи първи коментар след злощастното си оттегляне от Уимбълдън в мача срещу Яник Синер.
"Понякога сърцето иска да продължи, но Вселената има различен план за нас. Бях принуден да се откажа от подобен мач на Уимбълдън и това е един от най-болезнените моменти в цялата ми кариера. Благодаря ви за огромната вълна любов, която ме заля от семейство, приятели, фенове, колеги и изобщо цялата тенис общност.
Вашите съобщения ми помогнаха да се вдигна, за да премина през тези труднив времена. "Искрено съм благодарен на всичко. Възстановяването започва точно сега и ще се видим скоро" - написа българинът в своя официален Instagram акаунт, където сподели 2 снимки от турнира и една от болнично легло.
Водещи
-
Посмъртно: Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Решението за присъждане на званието на Любен Дилов-син беше подкрепено от 42-ма общински...
26.06 | 11:30
-
Заедно с DARA: Карлос Насар става лице на България пред света
По време на срещата министър Димитров подари на Карлос Насар статуетка с българска роза, която...
26.06 | 11:15
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30
Най-четени
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15
-
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден на работна среща в Министерския съвет
Приоритетно ще се идентифицират населени места с дефицит на водоизточници и компрометирани...
26.06 | 09:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30