Григор Димитров влиза в ефира на CNN 12.04 | 20:15
Българският тенисист отива на гости на Пат Кеш

Григор Димитров продължава звездния си път в световния тенис, като този път ще бъде главен герой по едно от най-забавните спортни предавания в най-голямата телевизионна компания в САЩ - CNN.
Българският суперталант е специален гост на легендарния Пат Кеш, който е водещ на предаването "Open Court", като това своеобразно завръщане на ракета №1 на България в предаването, след като той участва в началото на 2012 заедно с Цветана Пиронкова.
В най-новия епизод друг гост на Кеш е Янко Типсаревич, а Григор е записал видео, в което изпълнява триков удар. Засега обаче всичко останало се пази в тайна.
"Вижте, някой използва запазената ми марка (лентата за глава). А освен това изглежда страхотно с нея. Днес Григор Димитров засне триков удар за следващото издание на Open Court", сподели харизматичният австралиец.
Снимките на поредния епизод са били заснети на червените кортове в Ница преди няколко дни, но повече информация за предстоящия епизод ще има едва след излъчването му.
За да се уверите, че няма как да скучаете с Григор и Пат Кеш, може да изгледате видеото от предишната му изява в предаването, когато двамата заедно с Пиронкова разнищиха тайните в играта при смесените двойки. Това и още интересни новини за Григор Димитров четете в Sporta.bg
Водещи
-
ДАНС: Русия и нестабилните Балкани остават основна заплаха за сигурността на България
Това сочи Годишният доклад на Държавната агенция за 2024 г.
27.04 | 17:40
-
Доналд Тръмп - младши пристигна. Кой е той?
Какво не знаем за най-голеемия син на американския президент
27.04 | 17:20
-
Орбан: Военната психоза, обхванала Европа, е на път да приключи
Без Америка Украйна няма шанс, но Брюксел се придържа към безнадеждна стратегия за война,...
27.04 | 17:00
-
Тя ли е новата любов на Гришо?
Горещата мексиканска актриса Ейса Гонсалес целуна първата ни ракета след победата му в Мадрид
27.04 | 16:40
Най-четени
-
Екипи на пожарната отводняват къщи в Монтанско
84 л/кв. м се изляха снощи в с. Лехчево
27.04 | 12:23
-
Доналд Тръмп - младши пристигна. Кой е той?
Какво не знаем за най-голеемия син на американския президент
27.04 | 17:20
-
Борис Бонев: ГЕРБ отстрани Стоян Братоев от поста в "Метрополитен"
Гангстери превземат общинско дружество с капитал от над 3 милиарда лева - така коментира той...
27.04 | 14:00