Григор Димитров и Мария Шарапова в опасна близост 03.12 | 09:30
Камери заснеха Гришо и Маша на разходка в Милано
На Апенините вече шумят около нова тенис двойка - родният талант Григор Димитров и световната номер две Мария Шарапова.
21-годишният хасковлия и четири години по-голямата от него рускиня бяха заснети от любителска камера да се разхождат по улиците на Милано. Цялото видео е около 18 минути, а Гришо попада в няколко кадъра между 10-ата и 16-ата. От звука пък ясно си личи, че двамата си разменят реплики и истински се забавляват на компанията си.
"Забраниха ми да снимам Мария в хотела, но продавам чашата, в която тя пи кафе, чакам да наддавате за нея!", пише авторът на видеото.
Иначе Маша е в една от столиците на световната мода не на предпразничен шопинг, а за демонстративен турнир, в който участие ще вземат още Ана Иванович и представителките на домакините Роберта Винчи и Сара Ерани.
Интернет изданието "Тенис Уърлд Италия" отива още по-далеч, като заподозря любовни ласки между Гришо и Маша:
"Двамата се държат адски странно. Димитров върви на няколко метра зад Мария през цялото време. Засичат се на един светофар и си разменят шеги и усмивки и изглежда, се чувстват доста комфортно в компанията си. А после се разделят. Всичко сочи към нова двойка, но както казват хората - да оставим цветята да цъфтят..."
Неотдавна на Григор Димитров бе приписван и роман с друга топтенисистка - Серина Уилямс, като историята поак тръгна от една разходка, но в Париж.
Вижте тук видеото с разходката на Гришо и Маша (от 11:40 мин. до 16:50 мин.):
Водещи
-
ДФЗ: Две електронни системи са недосъпни до 12 януари
Временното им блокиране е заради планирано обновяване
01.01 | 18:00
-
Какво носи на всяка зодия пълнолунието на 3 януари?
То е в Рак, а първата пълна луна за годната наричат още Вълча луна
01.01 | 17:40
-
Костадин Костадинов: Крайно време е да създадем нов обществен договор
През 2026 г. получаваме последен шанс да спечелим своята свобода, заяви то във видеобръщение
01.01 | 17:20
-
С много гости от три континента Банско посрещна новата година
Хотелите и ресторантите са пълни
01.01 | 17:00
Най-четени
-
Зеленски: Украйна и Русия са на 10% от мирно споразумение
Това заяви украинският президент в новогосишната си реч
01.01 | 10:20
-
Путин е наредил да се разшири окупираната зона в североизточна Украйна през 2026 година
Това съобщи началникът на генералния щаб Валерий Герасимов
01.01 | 10:40
-
Какво трябва да знаем за периода, в който ще важат и левът, и еврото
В България ще има има две официални валути от 1-ви до 31 януари 2026 г.
01.01 | 11:40
-
Акцентът в посланията на политиците за ЧНГ - приемането ни еврозоната
Те избраха социалните мрежи за новогодишните си послания
01.01 | 10:00