Григор Димитров напусна топ 10 02.03 | 10:37
След ранното отпадане в Акапулко Гришо се свлече в ранглистата

Григор Димитров загуби една позиция в ранглистата на АТР и стартира седмицата като №11 в света.
Първата ни ракета миналата седмица отпадна във втори кръг на турнира в Акапулко, в който миналата година завоюва титлата. В Топ 10 при мъжете настъпват и други промени.
Рафаел Надал и Кей Нишикори минават напред с по едно място и са съответно 3-и и 4-и, а Анди Мъри пада с две позиции до пета. На 10-ото място на Димитров се настанява Марин Чилич. Победителят от Акапулко 2015 Давид Ферер е 8-и за сметка на Томаш Бердих, който губи една позиция.
При дамите в Топ 10 размествания няма, а Цветана Пиронкова запазва 49-то си място. Втората ни ракета Сесил Каратанчева, която стигна до полуфиналите в Акапулко, дърпа напред с 31 места и вече е 127-а.
18-годишната Джулия Терзийска записва най-предно класиране в кариерата си – 505-о място, благодарение на това, че през последните три седмици спечели две титли в египетския курорт Шарм Ел Шейх и стигна до финала в третото издание.
Водещи
-
В "Продължаваме промяната" ще избират ново ръководство през септември
Дотогава Асен Василев остава едноличен лидер
29.06 | 21:33
-
Веселин Стойнев: Оставката на Петков беше задължителна, но не изчерпва проблема
Диана Дамянова: Оставката на Кирил Петков е опит да се прикрие действителната глава на тази...
29.06 | 18:00
Най-четени
-
ЕК: Без кучета и котки в зоомагазина вече
Въвеждат задължително микрочипиране, нови тежести заплашват ловците
29.06 | 12:00
-
Украйна: Ударихме военни цели в руския Брянск
Според местни медии в града са се чули изстрели и поредица от експлозии
29.06 | 11:20
-
Гадже зарязало бременна бившата жена на Джизъса?
Младежът се е хванал с нова мацка и е изоставил брюнетката, която ще бъде самотна майк
29.06 | 13:40