Григор Димитров отпадна на US Open 03.09 | 11:36
Българинът навакса изоставане от два сета, но все пак напусна турнира
Най-добрият български тенисист Григор Димитров не успя да си уреди среща с шампиона в откритото по тенис на САЩ.
Спортист номер 1 на България можеше да срещне Марин Чилич (Хърв) в третия кръг на US Open в Ню Йорк, но загуби 3:6, 6:7 (2:7), 6:2, 6:4, 4:6 от Михаил Кукушкин (Каз).
Този мач бе поредното доказателство за слабия сезон на Димитров. Несигурен на корта, без идея за правилните решения в трудни ситуации и прекалено много грешки, когато го натискат с дълбоки топки на бекхенд. А този мач можеше да бъде спечелен, ако не бе необяснимият спад в началото на последния сет.
Миналата година Димитров отпадна на 1/8-финал на US Open.
Водещи
-
Прокуратурата в Кюстендил се самосезира за фалшивите гръцки книжки
По случая е образувано досъдебно производство за документно престъпление
23.06 | 20:15
-
Издъхна Елка Скорчева - вдовицата на худоожника Румен Скорчев
86-годишната интелектуалка е станала жертва на непоноисамата жега на плажа в Лозенец
23.06 | 20:00
-
Рекордно количество петрол премина през Ормузкия проток
"Цените на петрола се сриват, а светът е много по-безопасно място“, обяви Тръмп
23.06 | 19:45
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45