Джокович с ужасна вест, ето каква е тя 26.07 | 18:10
Решението на Ноле означава, че скоро може да отпадне от топ 10
Звездата на тениса Новак Джокович съобщи ужасна вест за феновете си. Сърбинът направи официално изявление, в което разкри, че няма да участва в турнири до края на 2017 г., пише Sporta.bg
Причина за решението на бившия номер 1 в света е контузията в лакътя, която го мъчи от дълго време, а на "Уимбълдън" го принуди да се откаже на 1/4-финалите по време на мача с Томаш Бердих.
"Здравейте. Имам кратко изявление днес. Искам да споделя новините с вас. След като година и половина търпях контузията в лакътя, която се влоши в последните няколко месеца, взех решението да не участвам на нито един турнир до края на сезон 2017. За съжаление, това решение трябваше да бъде направено в този момент. "Уимбълдън" бе най-трудният турнир за мен, що се отнася до болката, която стана по-голяма. Консултирах се с доста лекари и специалисти в последните 12-15 месеца, особено в последните месеци, когато започнах да усещам, че контузията се влошава и всички се съгласиха, че имам нужда от почивка, от време", каза Джокович.
Това решение на Нолена практика означава, че скоро той може да изхвърчи Топ 10 на ранглистата, тъй като няма да защити точките си до края на сезона.
Водещи
-
Д-р Ива Христова с препоръка заради грипа: Носете васки!
Пикът се очаква в края на януари
11.01 | 18:00
-
Добрев: Ако няма нов играч на политическата сцена, изборите ще възпроизведат същото
Ако Радев не излезе с партия, вероятно ще има избори и есента, коментира той
11.01 | 17:00
Най-четени
-
Цар Симеон награди Максим Бехар с Командирски кръст на ордена „Св. Александър“
Това е едно от най-високите отличия на Царския династичен орден и се присъжда за особени...
11.01 | 11:40
-
Поскъпването на храни, плодове и зеленчуци по борсите у нас продължава
Това сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата (ДКСБТ)
11.01 | 10:00
-
Израел е в повишена бойна готовност заради възможна намеса на САЩ в Иран
Техеран предупреди, че ще последва ответен удар при атака
11.01 | 10:40