Евертън изхвърли Арсенал от топ 4 12.04 | 19:20
Автогол помогна на "карамелите"

Евертън е на път да поднесе една от най-неочакваните изненади през последните години, след като днес тимът на Роберто Мартинес стигна до минималното 1:0 при гостуването си на борещия се да не изпадне тим на Съндърланд.
Единственият гол в срещата падна петнадесет минути преди края, когато Уес Браун си отбеляза автогол след добър пробив на Жерар Деулофеу.
"Черните котки" бяха по-активният отбор, особено през второто полувреме, но Тим Хауърд се отчете с няколко чудесни намеси и, в крайна сметка, късметът се усмихна на "карамелите".
Евертън вече е на 4-о място в класирането, като отборът има 66 точки - с две повече от Арсенал, който днес играе полуфинал за ФА къп. До края на шампионата остават 4 кръга, като програмата на Евертън е по-тежка, но отборът е с реални шансове за успех.
За Съндърланд този мач може да се окаже ключов, след като отборът остана последен с актив от 25 точки и, въпреки че е с два мача по-малко от преките си конкуренти, оцеляването изглежда много трудно. Първият отбор над чертата е Норич, който е с 32 пункта.
Водещи
-
Румен Радев за F-16: Борисов, вместо да си измива ръцете, да развърже кесията
По-добре неговото правителство да осигури средства, така че този иначе чудесен като бойни...
30.04 | 13:30
-
Депутатите приеха нови правила за избор на състав на Комисията по досиетата
От "Възраждане" се обявиха за закриването ѝ
30.04 | 13:10
Най-четени
-
Балабанов: Не се казвам Асен Василев и не съм правил глупав План за възстановяване и устойчивост, заради който се чудим как да наредим бюджета
Балабанов е категоричен, че за да се свърши цялата планирана работа на правителството - трябва...
30.04 | 09:59
-
Жълт код за опасност от слана
В планините ще бъде слънчево. Ще духа умерен, по билата - до силен североизточен вятър....
30.04 | 08:05
-
Кога преминаваме към електронна трудова книжка и какво да правим, ако сме изгубили хартиената
Къде можете да проверите с кои фирми работодатели сте имали сключени трудови договори:
30.04 | 08:45
-
Зоните за почасово платено паркиране в София няма да работят на 1 май
На 2 май, 3 май и 5 май 2025 г. зоните за почасово платено паркиране ще работят нормално.
30.04 | 11:15