Жоао Силва бе избран за играч на кръга 08.05 | 15:21
Португалецът отбеляза победния гол във Вечното дерби

Нападателят на Левски Жоао Силва спечели наградата за футболист номер 1 на 24-ия кръг на родната А група.
Португалецът отбеляза победния гол във Вечното дерби, с който Левски стигна до трите точки и продължава да се бори с Лудогорец за титлата.
"Левски играе добре и е в позиция за спечелване на титлата. Ако работим здраво, ние може да постигнем много. Благодаря на феновете на тима, защото те ни подкрепят много, а ние не можем да печелим без тях. Аз лично се чувствам по-уверен след гола ми срещу ЦСКА и съм щастлив, защото преди това пропуснах дузпа срещу Литекс. За мен не е важно колко ще вкарам. Важно е да спечелим петте финала, които предстоят", започна Жоао Силва.
"Усетих невероятната подкрепа от страна на феновете. За тях мачът с ЦСКА е специален, специален е и за цяла България. Радвам се, че вкарах. След като го направих, хората гледат по друг начин към мен", добави той.
"Вкарвал съм два гола на Бенфика на стадион "Луж", но този гол ми е по-скъп, защото никога не бях играл в такова дерби. Смятам, че можем да играем заедно с Карвальо нещо, което се е случвало, но тези решения се взимат от треньора. Мисля, че Левски би могъл да е трамплин за мен, но сега не мисля за трансфери," каза още Жоао Силва.
Водещи
-
Антон Кутев: Пеевски и Борисов имат интерес да бутнат правителството
Българите предполагат, че всички са корумпирани, но когато флагманът на антикорупцията е...
28.06 | 18:00
-
Киселова за вота на недоверие на „Възраждане“: Опит за злоупотреба с процедурата
Те самите не вярват в аргументите, които са извели в искането си, смята председателят на НС
28.06 | 17:20
-
Два инцидента с леки самолети тази сутрин
28.06 | 16:59
Най-четени
-
Протестиращи правят от днес палатков лагер "Град на лева"
Той ще бъде изграден в Триъгълника на властта
28.06 | 13:20
-
"Възраждане" с пореден протест срещу еврото
Вчера партията внесе в НС предложение за вот на недоверие към правителството
28.06 | 09:45
-
Вигенин за ПП: Парадоксално е, че се заканиха да внесат вот на недоверие за корупцията
Според него оставката на Кирил Петков е шанс за "Продължаваме промяната"
28.06 | 13:00
-
Мара Отварачката призна: Пак се омъжвам!
28.06 | 12:40