Звезда на ЦСКА пред трансфер в Лудогорец 16.08 | 12:15
Тони Силва искан и от Брюж

Крилото на ЦСКА Тони Силва отново е обект на засилен интерес от страна на други клубове. Португалецът е попаднал в плановете на Брюж, руски клуб и Лудогорец. От "Армията" са му заковали цена от 1.5 млн. евро, която Брюж след дълги преговори са готови да платят. Белгийците настояват сделката да стане до края на трансферния прозорец 31 август, пише вестник "Меридиан Мач".
След отстраняването на Йерун Луму и от щаба на Лудогорец са погледнали към португалския талант. Тони Силва натрупа опит в родната "А" група, а и от престоя си в Ливърпул има самочувствие за големи битки. Шефовете на разградчани изчакват евентуално класиране в групите на Шампионската лига. Тогава те ще надцакват за Тони Силва.
Руски клуб също е готов да плати за правата на португалското крило на ЦСКА. Силва е смятан за перспективен играч, от който след време може да бъдат изкарани милиони.
Треньорът на Брюж Мишел Прюдом харесва страшно много крилото на "червените". Той има преки впечатления от Тони Силва, след като двата тима се срещнаха в контрола това лято. Португалецът вкара два гола и бе с основна заслуга за победата на ЦСКА с 3:2. Първоначалната оферта от 650 000 евро бе категорично отхвърлена от Александър Томов.
След кратък застой от Брюж отново са изпратили конкретно предложение за правата на Тони Силва. От "Армията" обмислят сериозно предложението. С парите от евентуален трансфер на своята звезда в Белгия, от ЦСКА ще си гарантират спокойствие поне до края на първенството.
Стойчо Младенов намери и други перспективни млади играчи в лицето на Серджиу Буш и Платини, които след време също може да донесат солидни приходи. Не трябва да бъдат подценявани в това отношение Иван Маркович и Антон Карачанаков. Още през следващата седмица се очаква развитие по трансфера. Не е изключено към Тони Силва да постъпят и още оферти. Запитвания за крилото на ЦСКА има от повечето водещи първенства в Европа.
Водещи
-
Вицепрезидентът на КНСБ Капитанов ще е в ареста до 24 часа
Той бе отведен при щурма на протестиращите, като преди това заяви категоричното си несъгласие...
14.07 | 12:58
-
Протест на работещите в държавните горски и ловни стопанства
Протестът е организиран от КНСБ, а горските служители настояват за увеличение на заплатите и...
14.07 | 12:15
-
Позитивите от влизането ни в еврозоната могат да бъдат много сериозни
Според Георги Ганев има сериозно объркване между две доста различни неща – увеличаване на...
14.07 | 11:59
-
Продължава борбата с пожара в природен парк „Рилски манастир”
Горски служители има и на местата на овладените вече пожари към селата Мурсалево и Палатово,...
14.07 | 11:30
Най-четени
-
Надежда Йорданова: Подготвяме вот на недоверие през септември
Йорданова изрази мнение предстоят ли нови избори в страната.
14.07 | 09:59
-
Тежка година за българското овощарство – след катастрофалните загуби при черешите, сега и реколтата от праскови
Последният удар идва от бурята в Сливенско, придружена с ветрове със скорост до 100 км/ч,...
14.07 | 10:59
-
Имало ли е шамари в „Майчин дом“: Версиите на свидетелка и на лекарката
Междувременно близки на родилката организират протест в нейна защита. Те настояват и за...
14.07 | 09:14