Звезди на Левски за малко не се сбиха 03.08 | 12:51
Гари Родригес и Цветан Генков се хванаха за гушите

Двама от футболистите на Левски за малко не се сбиха на днешната тренировка на тима.
Централният нападател Цветан Генков и холандското крило Гари Родригес се хванаха за гушите, като това се случи веднага след двустранната игра на "сините". Левски продължава да се готви за утрешното си гостуване на Пирин (ГД) в мач от 3-ия кръг на първенството.
Неприятният инцидент се разигра по време на тренировката, когато Генков се отправи към Родригес, търсейки му обяснение за несериозно отношение към заниманието.
Темпераментният холандец от своя страна не остана равнодушен, а единствено бързата намеса на помощниците на Йоканович предотврати батални сцени на "Герена".
Припомняме, че Гари Родригес показа бурния си нрав и по време на гостуването на Ботев в първия кръг. Тогава холандецът посегна без топка на Веселин Минев, което и доведе до изгонването му от игра.
В последствие Родригес бе глобен от клубното ръководство, като нищо чудно холандецът да се бръкне още веднъж, заедно с Цветан Генков.
Старши-треньорът на "сините" Славиша Йоканович прие спокойно ситуацията, явно смятайки, че такива сцени са част от футбола.
Водещи
-
При избори сега: 8 партии в НС, ГЕРБ - първи
Най-голямо доверие - към президента Румен Радев – 38,7%, следван от вицепрезидента Илиана...
28.07 | 21:26
-
ВСС реши дава безвъзмездно на европрокуратурата сградата на бившата централа на ДПС
Решението беше взето с 13 гласа „за“
28.07 | 17:30
-
Кеворк Кеворкян: Невменяеми 2
28.07 | 17:15
Най-четени
-
Дете е в кома след падане от петия етаж на хотел в Китен
Състоянието на 14-годишното момче е много тежко
28.07 | 09:45
-
Журналист: Ефективността на КПК е 1%
Заплатата на председателя ѝ е 14 500 лева, заяви Йово Николов
28.07 | 11:00
-
Европа ще бъде наводнена с американски автомобили
Това може да се случи, след като Брюксел сключи търговско споразумение с Доналд Тръмп, пише...
28.07 | 12:00