Зидан решил да се махне от Реал 07.05 | 09:02
Зидан има договор с Реал Мадрид до 30 юни 2022 година, но клубът е наясно, че Зидан има последната дума по отношение на неговата приемственост

Елиминирането на Реал Мадрид на полуфиналната фаза на Шампионска лига може да има непредсказуеми последици в редиците на отбора. Според информацията на "Goal", Зинедин Зидан обмисля да напусне треньорския пост след края на сезона.
В Реал Мадрид смятат, че французинът няма да остане начело на тима през следващата кампания.
Зидан има договор с Реал Мадрид до 30 юни 2022 година, но клубът е наясно, че Зидан има последната дума по отношение на неговата приемственост.
Френският специалист вече подаде оставка, след като спечели Шампионската лига в Киев през 2018 година. Сега отново пълната власт е в неговите ръце.
В съблекалнята на "Валдебебас" има усещане, че Зидан ще подаде оставка в края на сезона.
Последната цел пред отбора е да спечели титлата в Ла Лига.
Зидан е уморен след много тежкия сезон в Реал Мадрид, който беше белязан от поредицата от контузии на футболисти и критики насочени към самия него, така и към представянето на отбора.
Водещи
-
Товарна влакова композиция с повече от 30 вагона се е преобърнала край симеоновградското село Пясъчево
По първоначална информация към 5:30 часа
15.08 | 09:15
-
Три медала за българските кикбоксьори на Световните игри
България спечели Европейската купа по кикбокс в Пловдив
14.08 | 17:59
-
Тежък инцидент с електрическо превозно средство в „Слънчев бряг”
По неофициална информация от местната полиция произшествието е станало около 14:00 часа на...
14.08 | 17:40
-
Правителственият самолет ИЛ-96-300 на Специалния летателен отряд "Русия" излетя от летище Внуково
В делегацията ще участват също министърът на отбраната Андрей Белоусов и финансовият министър...
14.08 | 17:22
Най-четени
-
Товарна влакова композиция с повече от 30 вагона се е преобърнала край симеоновградското село Пясъчево
По първоначална информация към 5:30 часа
15.08 | 09:15
-
The Atlantic: Путин може би залага капан
Белият дом отхвърля опасенията, че Путин може да надхитри Тръмп.
14.08 | 15:30
-
Без вода в Плевен: докога?
Вчера хората излязоха на протест и настояват проблемът да бъде решен.
14.08 | 10:15