Ивелин Попов: Правилата в националния отбор са за всички 04.09 | 19:32
Капитанът на "лъвовете" говори преди битката с Азербайджан

Капитанът на националния отбор на България по футбол Ивелин Попов сподели очакванията си преди двубоя с Азербайджан.
"Лъвовете" откриват кампанията си в квалификациите за Евро 2016 с гостуване в Баку, а футболистите на Любо Пенев ще опитат да подарят на треньора си, който скоро празнува рожден ден, победа.
"Треньорите ни запознаха още от първия ден. Правим видеоанализи. Ще гледаме и сегашната им контрола с Русия. И постепенно ще влезем в детайли. Треньорът им всички го знаем. Имат някои добри индивидуалности, но ще запазя подробностите за себе си, за да не им даваме коз", заяви Попов пред "24 часа".
"Подарихме на Любо Пенев сувенирен меч. Пожелах му най-вече да е здрав. Но се надявам истинският подарък да му го поднесем на 9 септември в Баку. Това ще е най-хубавият подарък. Но той ще е и за нас. Пътят до Франция е дълъг. Ще е хубаво да стане факт. Това е целта ни", добави Попето.
"Индивидуални и колективни разговори с Любо Пенев има постоянно. Слушаме внимателно. Всеки си знае мястото в отбора. Правилата са еднакви за всички. Спуска ги старши треньорът, а ние трябва да ги спазваме", допълни той относно дисциплината в отбора.
Какво още каза Ивелин Попов преди важния мач с Азербайджан вижте Sporta.bg.
Водещи
-
Асен Василев: Върви натиск кметове и общинари на ПП да сменят боята
Ще настъпят мотиката, ако предизвикат предсрочни избори във Варна, предупреди председателят на...
19.07 | 18:00
-
НОИ секна далаверите на нашенците , точили системата с "френска безработица"
Хората, които ги получават, са намалели от 28 000 на 18 000
19.07 | 17:20
-
Най-добрите бг ученици по математика - с 6 медала от Международна олимпиада по математика
Те спечелиха 3 сребърни и 3 бронзови медала
19.07 | 17:00
Най-четени
-
Велизар Енчев: Участието на германския посланик в протеста срещу съдебния произвол у нас е двусмислен акт
Посланието на Ирене Планк към България не е послание от Берлин, а от Брюксел, смята той
19.07 | 11:00
-
Мара Отварачката вече е г-жа Петкова (СНИМКИ)
Миньончето на поп фолка мина под венчило за четвърти път
19.07 | 13:40
-
Ген. Атанасов за ареста на Коцев: Политическа операция на управляващите за разбиване на опозицията
По думите му "управляващите се притесниха, че демократичните сили се консолидират и могат да...
19.07 | 14:00
-
Коя е Велислава Делчева – новият омбудсман на България
Тя бе избрана в петък от депутатите
19.07 | 10:20