Изписаха Фабрис Муамба от болницата 16.04 | 19:06
"Искам да благодаря на всички, които бяха с мен и ме подкрепяха", каза футболистът на Болтън

Полузащитникът на Болтън Фабрис Муамба днес беше изписан от болницата, след като се възстанови от сърдечния арест (спиране на сърцето - б.а.), който претърпя.
Муамба постъпи в медицинското заведение, борейки се за живота си, след като колабира по време на първото полувреме на четвъртфиналния мач от ФА Къп с Тотнъм на 17 март.
Сърцето на 24-годишния футболист спря за 78 минути, докато медиците се бореха за живота му на стадиона, а след това и в болницата. За щастие възстановяването на Муамба протече изключително бързо.
"Много съм щастлив, че напускам болницата и искам да използвам възможността да благодаря на всеки един член от персонала на медицинското заведение, който се е грижил за мен. Тяхната отдаденост и професионализъм са просто удивителни и аз вечно ще им бъда признателен. Искам да благодаря и на всички, които бяха с мен и ме подкрепяха.
Сега, когато вече съм извън болницата, ще продължа с възстановяването си и ще прекарам повече време със семейството си", се казва в официално съобщение, разпространено от Фабрис Муамба.
Водещи
-
Образуваха дисциплинарно производство срещу българския европрокурор
Това съобщиха от офиса на Лаура Кьовеши
25.09 | 20:45
-
Шефът на КЗК: Цените в големите вериги не растат, но надценките стигат до 100%
Според Росен Карадимов в сферата на услугите поскъпването е „безобразно“
25.09 | 20:30
-
Калоян Методиев: Вкусът към привилегии е основна характеристика на това управление
"Заради самозабравянето на управляващите няма кворум и НС не работи", смята той
25.09 | 20:15
Най-четени
-
Гонка си спретнаха в София Емрах Стораро и Константин
Видеото дори е качено в социалните мрежи от Константин.
25.09 | 12:59
-
"Възраждане" са внесли в Люксембург иск срещу присъединяването ни към еврозоната
Прогнози за политическата обстановка
25.09 | 11:00
-
Лидерът на ГЕРБ коментира ареста на Коцев и обвини премиера в неадекватна реакция за Плевен
Бойко Борисов: ПП мислят само за оцеляване, не за утрешния ден
25.09 | 10:45
-
Дончев: Най-важното, което направи това правителство, е да ускори плащанията и изпълненията на проектите по ПВУ
И уточни, че най-важното, което е направило това правителство, е да ускори плащанията и...
25.09 | 12:45