Илиана Раева избухна мощно в ефир 01.12 | 11:11
Лидерката на партия "Обединена България" прекъсва и крещи на водещ
Илиана Раева едва не вдигна скандал на живо в ефира на bTV, след като откровено се скара с водещия на предаването "Тази неделя" Антон Хекимян. Предварителният план на предаването определено не включваше заяждане и повишаване на тон от страна на двамата събеседници, но Раева се почувства обидена от маниерите на водещия и не му остана длъжна.
Хекимян на няколко пъти неуспешно опита да зададе въпросите си към гостенката, която обаче не пожела да спре монолога си и дори поправяше водещия, посочвайки му "правилните" въпроси.
"5 пъти ме прекъснахме и 10 пъти ми повторихте как ще влияем на хората! Пак ще кажа – Гриша Ганчев няма да ми помага в качеството си на бизнесмен. Задавайте правилните въпроси – къде е проблемът сега? Проблемът е в изборния кодекс и точно това иска да промени нашата партия!
Вие искате – от вратата за краката! Не ме нападайте!", възмути се Раева, която преди това бе подчертала, че тя и съпругът ѝ Наско Сираков имат приятели във всеки град и село в страната.
"Говорите с плам", успя да се включи по едно време водещият Хекимян, обръщайки посоката на разговор – от политика към миналото на Раева. Тя отново не пожела да се сългаси с него в тезата, че е била галено момиче на България.
"Защо смятате така? Пак обърквате нещата! Имам намерение да ме обичат и заради постиженията ми в политиката", каза още лидерката на партия "Обединена България".
Водещи
-
КФН сезира прокуратурата заради скрити договори за продажба на активи на „ДаллБогг: Живот и здраве“
Регулаторът разкри опити за прехвърляне на пенсионно дружество и имоти чрез цесии
01.07 | 17:30
-
Министър Донев: Увеличението на разходите се дължи на предишните два кабинета
Министерският съвет одобри Бюджет 2026
01.07 | 17:15
-
Sofia Live Festival 2026 затвърди мястото си на европейската фестивална карта
Два дни, осем световни артисти, над 15 000 посетители и една Борисова градина, изпълнена с...
01.07 | 16:45
Най-четени
-
Румен Радев: Военните самолетти на САЩ напуснаха летището в София в срок
Това обяви премиерът преди началото на заседанието на МС
01.07 | 11:00
-
Ирландия пое ротационното председателство на ЕС
Основен приоритет по време на шестмесечния мандат на Ирландия ще бъдат преговорите по...
01.07 | 10:45
-
НАП започна засилени проверки на заведения по морето
Глобите за неиздаване на касова бележка могат да достигнат над 2000 евро
01.07 | 10:00