Искате ли да станете футболист на Барселона? 31.01 | 17:54
Sky Sports дава шанс на всеки да стане новия трансфер на каталунския тим
Любопитна новина се появи в Sky Sports днес в последния ден на зимния трансферен прозорец. Медийният гигант дава възможност на всеки свой потребител да се превърне в звезда.
"Новината" представлява текст, в който се казва, че отборът на Барселона е привлякъл даден футболист за рекордната сума от 83 милиона английски лири, плюс изказване на Хосеп Гуардиола за качествата му и т.н.
Любопитното е, че всеки потребител може по свое усмотрение да смени името на футболиста, който Барселона за "закупили", като напише името му в сложено за целта поле горе вдясно от информацията.
Така, в зависимост от написаното име, се променя заглавието, както и текстът на новината. Освен това промяна търпи и видеото към статията, като в него също се отразява смяната на имената.
Всеки, който иска да се възползва от възможността да види името си или това на свой приятел, или на известен футболист на страниците на Sky Sports може да го направи ТУК>>
В случая екипът на iNews.bg е сложил името на неофициалния победител в анкетата за Футболист на България за 2011 г. - премиерът Бойко Борисов, като се надяваме, че той няма да ни се разсърди.
Водещи
-
Вижте всички решение на Министерски съвет днес
Около 536 000 пенсионери ще получат допълнителна сума от 120 лв. за Коледа
26.11 | 20:45
-
Жечо Станков: Горивата на българския пазар са достатъчно и на достъпни цени
Ако се стигне до крайната дата на лиценза на "Лукойл", моята задача отново ще е да удължим...
26.11 | 20:00
-
Огнян Минчев: Много сили у нас знаят какво не искат, но не предлагат ясна алтернатива
„Част от държавните служители получават огромни увеличения, други – минимални”, каза...
26.11 | 20:30
Най-четени
-
Костадинов: Проблемът е един и той е, че в бюджета няма пари
„Пари в бюджета няма, наистина няма. Да не говорим, че начинът, по който подхождат към...
26.11 | 11:15
-
Митрофанова: Правителството на България води все по-русофобска политика
Руската страна ще защитава всички нарушения на правата си в международни съдилища
26.11 | 12:00