Испанският ветеран Робредо постави Гришо на колене в Маракеш 13.04 | 18:40
34-годишният испанец, майстор на клея, заслужи четвърт финал в Мароко
Томи Робредо победи Григор Димитров с 6:4, 1:6, 6:1 в 1/8 финален мач от турнира на АТП 250 в Маракеш. 34-годишният испанец бе по-добрият и заслужено се класира на 1/4 финалите, където ще играе с Беноа Пер, пише Sporta.bg.
Гришо пък за пореден път разочарова и отпадна рано-рано от поредния турнир. Все пак това бе първи мач на Димитров на клей за този сезон. Хубавото е, че тепърва предстоят сериозните турнири, в които Димитров ще трябва да показва на какво е способен всъщност.
В първия сет Гришо допусна грешка в 7-я гейм и Робредо се възползва, за да го пробие. Това бе и достатъчно за повеждане в резултата.
Във втория сет Гришо показа класа и отвя испанеца за 34 минути с 6:1. 385-ят в света обаче показа на Димитров същата класа и спечели мача със същия резултат в третия сет.
Това бе трета победа за испанеца срещу Гришо в четирите двубоя между тях.
Водещи
-
Рая Назарян: Радев копира Борисов, най-вероятно му е фен
В политиката нищо не се дължи никому, заяви тя
26.10 | 12:20
-
По-високи цени на повечето зеленчуци на борсите у нас
26.10 | 12:00
-
Споразумение за прекратяване на огъня: Тръмп подписа заедно с лидерите на Тайланд и Камбоджа
"Това е паметен ден за всички народи от Югоизточна Азия", заяви американският прзидент по...
26.10 | 11:20
Най-четени
-
След случая в "Дианабад": Актьорът Росен Белов - отстранен от татралната работилница на министър Бачев и театър "София"
Започва незабавна проверка на дейността на "Театрална работилница Мариан Бачев и Аркадия Фюжън...
26.10 | 10:20
-
Църквата почита свети Димитър Солунски Чудотворец
LВижте каки са народните обичаи и поверията за този ден
26.10 | 09:15