Камило Плачи напусна националния отбор на България 01.07 | 15:08
Италианският спец подаде оставка
Италианският треньор Камило Плачи вече не е селекционер на националния отбор по волейбол на България, информираха от Българска федерация волейбол на официалния си сайт.
Тази сутрин Плачи е депозирал писмено оставките си, като е изтъкнал "лични мотиви" за решението си, като от федерацията са приели желанието на италианеца да напусне.
Опитният треньор пое отбора след Олимпийските игри в Лондон, където България стигна до 4-ото място, а голямата заслуга беше именно на Плачи, който се подвизаваше като помощник на Найден Найденов след оставката на Радостин Стойчев и отказа на Матей Казийски да играе за България при сегашното ръководство на БФВ.
Плачи изведе националите до 4-о място в Световна лига 2013 и на Европейското първенство през миналата година, но до момента има само една победа най-комерсиалния волейболен турнир, а от 2 месеца усилено се спекулира с неговото напускане.
В оставащите два мача от Световната лига България отново ще бъде водена от Найден Найденов, а след тях трябва да бъде взето решение кой да бъде треньор на националите за Световното първенство в Полша, което почва на 30-и август.
Водещи
-
Завърши ремонтът в тунел „Кривия“
С изпълнените дейности сe повишава безопасността на движение през съоръжението.
10.02 | 13:00
-
На ден едно лице между 17 и 20 години би могло да изкарва между 200 и 300 лева от продажбата на вейпове
От началото на годината са задържани десет души с образувани досъдебни производства за...
10.02 | 12:45
-
Заледени пътни учасъци в проходите "Шипка" и "Хаинбоаз"
Снегопочистващата техника обработва настилките
10.02 | 12:30
-
Ето къде у нас измериха -13,6 градуса
В курортния град Вършец тази сутрин са измерени минус 11 градуса, а в Монтана – минус 9,2...
10.02 | 12:15
Най-четени
-
Софийски квартали остават без парно и топла вода
Едни от най-честите дела, които потребителите в столицата водят, са с "Топлофикация – София“,...
10.02 | 10:46
-
Нов случай в градския транспорт на София, при който пътник е заложник на шофьора
Оказва се, че случаят не е прецедент и други пътници са преживели същото.
10.02 | 09:59
-
Експерти: Еднодневен бойкот на супермаркетите няма доведе до смъкване на цените
Опасности от държавна намеса
10.02 | 10:45
-
Правителството представя план-сметката на държавата
Премиерът заяви, че разходите на държавата ще се свият до 40 процента от БВП
10.02 | 09:25