Кличко: I'll be back 02.05 | 17:29
Украинецът намекна за реванш срещу Джошуа
Владимир Кличко най-сетне коментира загубата от Антъни Джошуа в мача на "Уембли". Той публикува снимка на профила си във "Фейсбук" от Лондон.
"Напускам Лондон с чувството, че всеки един спортен фен е спечелил. Уважение и респект за привържениците. Ще се върна", написа Кличко, публикувайки фотоса. Думите напомнят за култoвата реплика на Арнолд Шварценегер във филма "Терминатор" - "I'll be back".
На снимката се вижда, че той е усмихнат, но пък е със слънчеви очила. Медиите на Острова твърдят, че той не ги е свалял няколко дни, криейки наранявания, които Джошуа му е нанесъл. С тези три думи обаче Кличко зарадва своите фенове, че му предстои реванш с Джошуа. Тази опция е била вписана и в договора между двамата.
Източник:Sporta.bg
Водещи
-
Прокуратурата в Кюстендил се самосезира за фалшивите гръцки книжки
По случая е образувано досъдебно производство за документно престъпление
23.06 | 20:15
-
Издъхна Елка Скорчева - вдовицата на худоожника Румен Скорчев
86-годишната интелектуалка е станала жертва на непоноисамата жега на плажа в Лозенец
23.06 | 20:00
-
Рекордно количество петрол премина през Ормузкия проток
"Цените на петрола се сриват, а светът е много по-безопасно място“, обяви Тръмп
23.06 | 19:45
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45