Кличко възнамерява да защитава титлите си още дълги години 29.10 | 13:38
Владимир Кличко не мисли за оттегляне, категоричен е мениджърът му

Хегемонът в тежка категория на професионалния бокс в последното десетилетие Владимир Кличко няма никакви намерения да слага край на спортната си кариера в скоро време, увери мениджърът му Бернд Бьонте.
Въпреки 38-те си години, украинският боксьор продължава да бъде страшилище за опонентите си на ринга, но наред с това се появяват и въпроси за дългосрочното му бъдеще в спорта.
Мнозина специалисти и фенове очакват, че Кличко може да шокира феновете си още в следващите една или две години, обявявайки края на кариерата си, но според Бернд Бьонте това въобще не стои на дневен ред.
"Владимир обича бокса и това да бъде на ринга. Докато здравето и мотивацията му го позволяват, той ще продължи", каза Бьонте.
"Владимир не е мислил за отказване. Неговото желание е да продължи да бъде на ринга", добави германският мениджър.
Световният шампион на четири от най-престижните федерации в тежка категория на професионалния бокс (WBA (Super), IBF, WBO, IBO) продължава с усилената си подготовка за двубоя с Кубрат Пулев на 15 ноември. Залогът в сблъсъка е шампионският пояс на Международната боксова федерация (IBF).
Сблъсъкът срещу Кобрата ще бъде под №66 в славната кариера на Стоманения чук, като засега активът на украинеца включва 62 победи и едва 3 загуби. 52 от успехите на шампиона са постигнати чрез нокаут. Българският претендент пък все още на познава вкуса на загубата след 20 победи, 11 от които с нокаут, между въжетата.
Водещи
-
Търговци използват нова заблуждаваща практика на Женския пазар в София
Тази практика кара купувачите да остават с впечатлението, че цената е само 3 лева, а за...
06.06 | 18:02
-
Руски журналист и дисидент: Режимът на Путин ще се срути, гответе се за периода след него
На въпрос какво представлява "путинският ГУЛаг" той заяви, че това е описано много добре още в...
06.06 | 17:40
-
Прецедент в столичната история: Кметът Терзиев връща бюджета на София за преразглеждане
Столичният общински съвет гласува бюджета на Столична община вечерта на 29 май след...
06.06 | 17:20
-
Изпити по английски език и по физика за кандидат-студенти ще се състоят на 8 юни в Софийския университет "Св. Климент Охридски"
Времетраенето е около 25 минути. Максималният брой точки е 15.
06.06 | 17:00
Най-четени
-
Борисов: Спирам да се занимавам с ПП
Борисов разказа, че се е видял „току що“ с комисаря за икономиката и производителността Валдис...
06.06 | 11:30
-
Красимир Каракачанов: Време е България да върне задължителната военна служба
Предложението ми е срокът за наборната служба да е минимум 6 месеца за всички български...
06.06 | 12:00
-
С еврото ще можете да си купите половин хляб повече
Демек с еврото, ще можете да си купите половин хляб повече."
06.06 | 10:30
-
Обрат в София! Нови маршрути ще имат едни от най-важните трамваи в столицата
Промяната е за 1 година.
06.06 | 12:45