Контузии отказаха Азаренка и Стосър в Индиън Уелс 15.03 | 09:10
Най-доволни от това са Каролине Возняцки и Анжелик Кербер, които се класираха за полуфиналите без игра

Последните два четвъртфинала при жените в Индиън Уелс не се състояха, след като Виктория Азаренка и Саманта Стосър се отказаха заради контузии.
Миналогодишната шампионка Азаренка трябваше да се изправи срещу Каролине Возняцки, но малко преди срещата обяви, че няма да може да излезе на корта.
Причината за това е травма в глезена, от която представителката на Беларус се оплакваше по-рано през седмицата.
Саманта Стосър пък трябваше да спори с германката Анжелик Кербер за място на полуфиналите, но и тя не излезе на корта.
Австралийката страда от контузия на прасеца, която получи в края на мача си със сънародничката на Кербер - Мона Бартел, която в крайна сметка не ѝ позволи да продължи участието си в Индиън Уелс.
Така Возняцки и Кербер получиха неочакван подарък, класирайки се за полуфиналите без игра, а там ще се изправят една срещу друга, за да определят едната финалистка.
Другата финалистка ще бъде определена от руското дерби между съименичките Мария Шарапова и Мария Кириленко.
Водещи
-
Ето как се определя нашата карма
Обикновено или будят някакво особено страхопочитание, или звучат толкова абстрактно и...
28.04 | 17:59
-
Детското отделение в Многопрофилната болница „Проф. д-р Параскев Стоянов“ в Ловеч
Той добави, че детското отделение не работи от 18 април и се очаква да заработи на 7 май....
28.04 | 16:59
-
Затварят „Хемус“ за ремонт
Трафикът ще се пренасочва от пътен възел „Ботевград“ по път II-17, по път I-1 Ботевград -...
28.04 | 16:45
Най-четени
-
АПИ: До сряда струва 87 лева, после цената скача
Припомняме, че системата за онлайн продажба дава възможност винетката да бъде купена до 30...
28.04 | 12:15
-
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заминава за конгрес на ЕНП
В конгреса ще участват евродепутати, премиери, еврокомисари и лидери на партии от семейството...
28.04 | 16:15
-
Евелин Банев - Брендо не се яви в съда
Преди това той изчезна малко, след като получи 6 години затвор за пране на пари.
28.04 | 11:45