Кубрат Пулев се закани на Кличко 08.05 | 18:52
"Ще докажа, че не е непобедим", заяви българският шампион

Кубрат Пулев прие с радост новините, че Международната боксова федерация задължи Владимир Кличко да се изправи срещу него в следващото му излизане на ринга.
Кличко дълго време отлага евентуален двубой с българина, но този път той няма да има друг избор, освен да премери сили с исполина от София.
Кобрата от своя страна се закани, че ще сложи край на мита за непобедимостта на Владимир Кличко, който не познава вкуса на поражението от години насам.
"За мен това е закъснял подарък за рождения ми ден. Аз бях край ринга, когато Владимир преди две седмици си защити пояса. Тоза за него бе разходка в парка. Мога да кажа, че когато Кличко се срещне с мен, той ще има реални проблеми, да не кажа повече. Аз ще покажа на целия свят и на всички любители на бокса, че Кличко може да бъде победен и ще осъществя своята мечта", коментира Кубрат Пулев.
На този етап не е ясно, кога точно може да се състои двубоят между Кубрат Пулев и Владимир Кличко. Тепърва мениджърите на двамата боксьори трябва да уговарят място и време за дългоочаквания мач между шампион и претендент.
Водещи
-
Собственици на малки бензиностанции сигнализират за спрени доставки заради липса на биоетанол
Сериозен недостиг на бензин се наблюдава в България заради липса на биодобавка
08.08 | 11:15
-
Увеличава се опасността от разпалване на пожари в следващите дни
Причината е настъпващият нов доста дълъг сух период с високи температури.
08.08 | 10:15
-
Рачев: За този уикенд ни очаква доста топло и сухо време
Този юли е бил третият най-топъл юли от началото на измерванията
08.08 | 09:45
-
Кой има имен ден на 8 август
Всички, носещи имената Емилиан, Емилиян, Емилия, Емил имат имен ден днес
08.08 | 09:30
Най-четени
-
Дебора: За мен пускането Георги за 10 000 лева е просто абсурдно
"Смятам, че това е подигравка не само за мен, а и за жените, които биват насилвани от мъжете...
08.08 | 09:15
-
Рачев: За този уикенд ни очаква доста топло и сухо време
Този юли е бил третият най-топъл юли от началото на измерванията
08.08 | 09:45
-
От днес, 8 август, цените на стоките и услугите в България трябва да са представени в две валути – и в лева, и в евро
Етикетите трябва да показват с еднакъв шрифт двете цени, но няма изискване коя да е водеща –...
08.08 | 09:59