ЛеБрон Джеймс: Един ден може да се завърна в Кливланд 23.11 | 19:33
"Не е невъзможно да се завърна в Кливланд. Все още обичам града. Имам много прекрасни спомени с тези фенове, така че не е невъзможно", каза баскетболистът

Звездата на Маями Хийт ЛеБрон Джеймс не изключи възможността един ден да се завърне в Кливланд Кавалиърс. Баскетболистът сподели своето мнение в интервю за британското издание Guardian.
Бившият MVP в НБА предизвика бурното негодувание на привържениците на Кливланд след като обяви официално решението си да напусне Кливланд в специално телевизионно предаване. Джеймс игра за "кавалерите" в продължение на седем години, преди да премине в Маями през лятото на 2010 година.
В отбора на "горещите" той се събра Дуейн Уейд и Крис Бош, като формираха звездно трио. Именно желанието на ЛеБрон да печели титли го накара да премине в отбора на Маями. В края на сезона обаче Джеймс и компания отстъпиха на Далас Маверикс във финалната серия.
"Не е невъзможно да се завърна в Кливланд. Все още обичам града. Имам много прекрасни спомени с тези фенове, така че не е невъзможно", сподели той пред Guardian.
"Що се отнася до телевизионното предаване, наистина можех да се отнеса по друг начин в ситуацията. Много хора бяха наранени и аз им се извинявам. Но, все пак, никога не трябва да се страхуваме да правим това, в което вярваме", завърши Джеймс.
Водещи
-
Новият председател на ДПС–ДПС ще бъде Хайри Садъков
Припомняме, че по-рано днес от "ДПС - Ново начало" съобщиха, че Джевдет Чакъров подава оставка...
27.05 | 17:59
-
КС образува дело по искането на Радев за референдума
Темата за референдума за еврото придоби широк обществен отзвук, като според последни...
27.05 | 17:34
-
Кирил Петков: Чакъров се огъна след ужасяващ шантаж
Петков завърши своето изявление с призив към "всички свободни хора в България" да се борят...
27.05 | 17:15
-
Делян Пеевски се е превърнал в шеф на фотографско студио, смята депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев
"Това не може да продължава по този начин. Може би обаче не се осъзнава от достатъчно хора...
27.05 | 16:45
Най-четени
-
СГС заседава по делото срещу Радостин Василев
Делото срещу Радостин Василев беше временно спряно в края на 2024 г.
27.05 | 09:59
-
След въвеждането на еврото: Наем от 550 лв. не може да стане 550 евро
Пресмятаме още няколко вида услуги:
27.05 | 11:59
-
Делян Пеевски се е превърнал в шеф на фотографско студио, смята депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев
"Това не може да продължава по този начин. Може би обаче не се осъзнава от достатъчно хора...
27.05 | 16:45
-
Възрастен човек загина, след като автобус от градския транспорт отнесе автомобил в София
Катастрофа е станала на ул. "Орион.
27.05 | 14:59