Левски, Берое и Локо (Пд) глобени заради феновете си 08.04 | 15:53
Употребата на пиротехнически изделия отново коства финанси на ръководството на "сините"

Феновете на Левски и Берое издействаха глоби на своите клубове заради употребата на пиротехнически изделия в мачовете от кръга в А група миналия уикенд. Ръководствата на "сините" и "заралии" ще трябва да платят по 2000 лева, а това на Локомотив (Пловдив) - 500 лева за хвърлени предмети, стана ясно от последното решение на Дисциплинарната комисия (ДК) към Българския футболен съюз (БФС).
Ботев (Пловдив) пък също е глобен с 2000 лева, но заради неспазване на инструкции от делегата на мача с Литекс.
Според други решения на ДК Орлин Старокин от Левски е наказан с 250 лева и 1 мач заради натрупани картони, а поради същото провинение Александър Александров от Лудогорец и Ангел Йошев от Локо (Пд) са отнесли идентични санкции.
Цветомир Панов от Славия и Симеон Мечев от Нефтохимик ще платят по 300 и няма да играят 1 мач, а Олег Шалаев от "белите" е глобен с 200 лева, но наказан за 2 мача. Венелин Филипов от Черноморец е глобен с 250 лева и наказан за 1 мач, а Иво Иванов от Берое – с 200 лева и отстранен от игра за 2 срещи.
Водещи
-
377 са новите милионери у нас за една година, показват данните на БНБ
Над 1,7 млн. са малките кредити, взети от домакинствата за суми до 1000 лева
13.08 | 11:15
-
636 000 пенсионери получават поне една добавка към пенсията си, показват данните на НОИ
Общо изплащаните добавки са 770 844, като най-много са така наречените вдовишки добавки –...
13.08 | 10:59
-
МВР следи в реално време и чрез сателити горски и полски пожари у нас
Системата позволява и оценка на индекса за пожароопасност, дългосрочна месечна прогноза за...
13.08 | 10:30
Най-четени
-
Внимание, шофьори: Трафик и ремонти по границите
Трафикът и на останалите гранични пунктове с РСМ е нормален.
13.08 | 08:59
-
Честваме паметта на преподобния Максим Изповедник и на свети Тихон Задонски
Преподобният Максим живял през седми век
13.08 | 08:35
-
Евролидери ще проведат консултации с Тръмп преди срещата му с Путин
Разговорът днес е по покана на германския канцлер Фридрих Мерц
13.08 | 10:15