Левски подписа със Стефано Кунчев 30.06 | 14:02
Вратарят ще играе на "Герена" в следващите два сезона
Левски се сдоби с пето ново попълнение. Това е вратарят Стефано Кунчев, който подписа договор за две години с клуба.
Стражът вече е при "сините" в Правец и тренира с новия си тим. По всяка вероятност той ще бъде резерва на Пламен Илиев през новия сезон.
Горан Блажевич ще бъде продаден, а Михаил Иванов вече разтрогна с Левски. Трети вратар на 26-кратните шампиони е юношата Александър Любенов.
Кунчев е роден на 20 април 1991 г. Юноша на Векта (Пловдив). През 2008 г. подписва първия си професионален договор с Локомотив (Пловдив), където изиграва само един мач.
През 2010 г., след кратък престой в Локомотив (Мездра), е привлечен в състава на столичния Славия. Става и младежки национал.
През лятото на 2012 се връща в Локомотив Пловдив под наем за половин сезон, след което пази отново за Славия. През пролетта игра в Черноморец.
Водещи
-
Кузман Илиев: Цената на нефта ще расте
Светът влиза в турбулентни времена, смята икономистът
06.01 | 19:00
-
Орбан: Европейският съюз ще се разпадне сам поради хаос в ръководството
Унгария няма да предостави финансова подкрепа на Украйна
06.01 | 18:40
-
Токът за бизнеса поскъпва с близо 10%
При средна цена от 140,70 евро (без ДДС) за мегаватчас e търгувана днес електроенергията на...
06.01 | 18:00
Най-четени
-
БАН наложи официални правила за изписването на новата национална валута
Край на „еврата“ в официалната реч
06.01 | 10:59
-
Една платформа, всички услуги: НОИ улеснява достъпа до обезщетения и пенсии
Всички съществуващи до момента отделни справочни електронни услуги са интегрирани в...
06.01 | 12:00
-
Румен Радев: Връчвам първия мандат възможно най-скоро
Натиск за промени в Изборния кодекс
06.01 | 12:45