Левски се разбра с Цветан Генков 19.06 | 10:30
Нападателят ще се присъедини днеска към лагера на "сините" в Линдабрун

Ръководството на Левски постигна поредната си трансферна цел с привличането на нападателя Цветан Генков.
Бившият футболист на Локо (София) разтрогна с досегашния си клуб Висла (Краков) заради неполучени възнаграждения. Нападателят е приел условията на Левски и се очаква да подпише договор за три години.
29-годишният таран премина успешно медицински тестове в София и още днес ще се присъедини към новите си съотборници.
За интерес към Генков се заговори още в края на миналия сезон, но големия успех за "сините" е, че привличат нападателя без пари.
По този начин Николай Митов вече разполага с трима много класни нападатели след Жоао Силва и Базил де Карвальо, но най-вероятно той ще се раздели с някой от тях.
Селекцията на Левски върви с пълна сила като това е трети договорен трансфер. Рамон Лопес и Кевин Бру вече подписаха своите договори с клуба. Бразилецът дойде без пари, докато за французина бяха броени 230 хиляди евро на Истър. Очаква се Николай Митов да привлече и така търсения централен защитник в следващите дни.
Цецо Генков изигра последните два сезона и половина в Полша като спечели и титлата през 2011 година. Той се разписа 28 пъти в 72 мача.
Водещи
-
Седем новооткрити случая на туберкулоза в област Шумен от началото на 2025 г.
Екипи на РЗИ провеждат на територията на област Шумен и информационна кампания относно...
10.09 | 17:20
-
Български евродепутат: Фон дер Лайен води Европа по пътя на войната
Кулминацията на речта беше директното обръщение към Урсула фон дер Лайен, в което българският...
10.09 | 17:00
-
Въвеждат нови индикатори за качество на болничното лечение
Разширяване на преговорния процес и контрола
10.09 | 16:15
-
Кабинетът даде съгласие на БДЖ да продаде недвижими имоти в София
Кабинетът реши, че предоставя безвъзмездно на НКЖИ управлението на имот - публична държавна...
10.09 | 16:00
Най-четени
-
Защо Гришо не поздрави първия си братовчед за успеха?
На въпрос дали е получил поздравления от Гришо за успешното представяне, Василев отговори леко...
10.09 | 11:30
-
Парламентът избра за заместник-омбудсман Мария Филипова
Шестима депутати от АПС гласуваха „въздържал се“.
10.09 | 10:59
-
Откриват първите умни филтриращи чешми в пет софийски училища
Програмата за чиста вода в училищата ще бъде представена утре (11 септември), в 11.30 ч., в...
10.09 | 13:45