Левски се раздели с още един футболист 22.05 | 14:50

Рикардо Нунеш става четвъртият, който напусна "Герена"

От Божидар Азманов

Левски се раздели с пореден чужденец в лицето на португалеца Рикардо Нунеш. Днес двете страни прекратика своите отношения, а новината бе съобщена на официалния сайт на "сините".

Роденият в Южна Африка португалец дойде на стадион "Георги Аспарухов", но през пролетта не успя да възпроизведе необходимото впечатление, за да остане в Левски.

В началото той бе титуляр за "сините", но в заключителната част на сезона бе закотвен на пейката от треньора Елин Топузаков и раздялата бе предизвестена.

Нунеш става четвъртият напуснал "Герена" със сигурност. Преди него "сините" изпъдиха Рафаел Бастос, Ларсен Туре и Кристовао Рамос, като впечатление прави, че и четиримата са чужденци. Причина за това е необходимостта Левски да съкрати харчовете в бюджета си за следващия сезон.

В същото време Левски се сдоби с първото си ново попълнение. Днес договор с клуба подписа Лъчезар Балтанов.

Водещи

Най-четени