Леонардо не отстъпи пред Марадона 09.01 | 16:15
Шефът на Пари Сен Жермен отговори подобаващо на аржентинската легенда, който открито го нападна в интервю пред медиите
Спортният директор на Пари Сен Жермен Леонардо отговори на критиките, които Диего Марадона отправи към него.
Аржентинската футболна легенда, който в момента е наставник на клуба от Обединените арабски емирства Ал Васъл, заяви, че изобщо не разбира каква роля играе бразилецът за състава на парижани. Дон Диего дори се усъмни, дали Лео не е "продавач на петрол", който действа под прикритие на "Парк де Пренс". Според Марадона, Леонардо е доказателство за ролята на парите във футбола.
Въпреки това бившият наставник на Интер и Милан заяви, че не се притеснява от критиките на аржентинеца.
"Той е прав. Аз лично не разбирам... но се радвам, че вторият или третият най-добър играч за всички времена след Пеле и Меси говори за мен и за ПСЖ. Това е страхотно", сподели Леонардо пред вестник L'Equipe.
Бившият бразилски национал бе назначен за спортен директор в клуба от френската столица през лятото, след като напусна треньорския пост последователно на Милан и Интер. Той има основна заслуга за пристигането на играчи като Хавиер Пасторе, Жерами Менес и Мохамед Сисоко на "Парк де Пренс". На 30-ти декември 2011-та година Леонардо отново се събра с Карло Анчелоти, с когото за известно време работи заедно в Милан.
В първия мач начело на новия наставник ПСЖ победи трудно с 2:1 аматьорския Локмин за Купата на Франция.
Водещи
-
Какво време ни чака до края на седмицата?
03.12 | 08:13
-
Обратен завой за бюджета и призиви за оставка (ОБЗОР)
„Отчитаме грешката и затова го изтегляме“, каза премиерът
02.12 | 21:00
-
Икономист: Няма проблем България да влезе в еврозоната без приет бюджет
Хубаво е до края на януари да имаме приет такъв, защото и предходният не ограничава...
02.12 | 20:45
-
Теменужка Петкова: Нашият диалог с бизнеса и синдикатите продължава
Ето какви промени искат работодателите в проектобюджета
02.12 | 20:30
Най-четени
-
Какво време ни чака до края на седмицата?
03.12 | 08:13
-
Спират тировете по автомагистралите през прзничините дни по Коледа и Нова година
Целта е да се улесни пътуването на леките автомобили, да се увеличи пропускателната способност...
02.12 | 14:45
-
Властта и синдикатите прекрояват Бюджет 2026 след масовите протести
Бизнесът срещу данъците
02.12 | 10:30
-
Експерт: Дръжте в кеш по 100 евро на член от семейството
Наличните пари имат важно значение, особено при извънредни ситуации като прекъсване на...
02.12 | 13:20