Локо Пд срещу чехи, Арда - срещу израелци в новата лига на УЕФА! ЦСКА изтегли приятен жребий 16.06 | 16:00
Родният първенец Лудогорец ще срещне победителя от двойката Шкендия - Мура във втория кръг на Шампионска лига, ако отстрани Шахтьор Солигорск
Родният първенец Лудогорец ще срещне победителя от двойката Шкендия - Мура във втория кръг на Шампионска лига, ако отстрани Шахтьор Солигорск. Това отреди тегленият днес жребий за надпреварата.
Разградчани евентуално ще гостуват в първия си мач във втория кръг на Шампионска лига и ще бъдат домакин на реванша.
Първите двубои от втория предварителен кръг на най-комерсиалната надпревара ще се играят на 20 и 21 юли, реваншите пък са на 27 и 28 юли.
Ако Лудогорец успее да преодолее Шахтьор Солигорск ще си осигури сигурни два мача в Европа дори да бъде отстранен във втори предварителен кръг на Шампионската лига. Ако обаче успее да отстрани два съперника в Шампионската лига то със сигурност ще играе в групова фаза на един от трите турнира.
Днес станаха ясни и съперниците на ЦСКА, Локо Пд и Арда в Европа.
ЦСКА ще срещне във втория кръг на Лигата на конференциите победителя от двубоя между северномакедонския Струга и латвийския Лиепая. Това отреди тегленият днес жребий. "Червените" ще са домакини в първия мач, след което ще трябва да гостуват на съперника си. Първата среща на стадион "Българска армия" е на 22 юли, докато ответният двубой е седмица по-късно - на 29-ти. Жребият за ЦСКА може да се категоризира като лек и не тябва да срещнат особени трудности.
Локо Пд бяха непоставени по време на жребия, но имаха невероятен късмет да изтеглят най-поносимия съперник и ще се изправят срещу чешкия Словачко. Мач, в който силите ще са изравнени, макар чешката школа да е доста над нашата. Тимът от Лаута има някакви, неособено големи надежди за краен успех.
Мачовете са на 22 и 29 юли, като Локомотив приема съперника си на "Лаута" в първия двубой.
При първото си историческо участие на тима Arda Кърджали в Европа, техен съперник ще бъде силният израелски Апоел Беер-Шева.
Момчетата на Николай Киров ще са домакини в първия двубой, който ще се изиграе на 22 юли, а гостуването в Израел ще е на 29 юли.
Българският тим беше и сред непоставените отбори в турнира.
Водещи
-
Радев за плана на Тръмп: Преговорите са единствената възможност да млъкнат оръжията
Коалиция „Магнитски“ бърка в джоба на българите и налива пари в Украйна
25.11 | 17:00
-
Гущеров-младши мечтае за развод със Светлана
Вече нямам чувства към нея, категоричен е той
25.11 | 16:45
-
Европейски съд: Страна от ЕС трябва да признае гей брак, сключен в друга държава членка
Съдът подчертава, че „такова отказване противоречи на законодателството на ЕС“
25.11 | 16:30
-
През декември можете да смените личния си лекар
Вижте как всеки здравноосигурен българин може да избере нов джипи, като процедурата става...
25.11 | 16:15
Най-четени
-
Доналд Тръмп спря финансирането за Украйна
Вашингтон подготвя мирно споразумение, иска незабавен край на войната
25.11 | 11:15
-
Губим платен годишен отпуск: Имаме месец да си вземем дните 2
Отваряме една скоба. Говорим за над 40 дни – за хората, които по договор имат 20 дни платен...
25.11 | 12:30
-
Конкуренция от Африка фалира заводи в Русе
Според браншовата организация, евтиното производство в трети страни често е за сметка на...
25.11 | 11:00
-
Българският спортен тотализатор да се отдаде на концесия за 15 години, предлагат депутатите
Законът за държавния бюджет ще бъде разгледан на второ четене в пленарна зала този четвъртък.
25.11 | 11:30