Лондонски фенове се смачкаха от бой в полуфинал за ФА къп 14.04 | 13:25
13 ареста по време и след срещата Милуол - Уигън

Снощи Уигън успя да се справи със съпротивата на Милуол и се класира за финала на ФА къп, като тази вечер ще стане ясен съперникът на "латикс" след края на срещата между Манчестър Сити и Челси.
Двубоят обаче беше опорочен от феновете на лондонския тим, които помрачиха празника на отбора от Висшата лига, след като се сбиха помежду си в края на двубоя, а последвалите грозни сцени напомниха защо агитката на Милуол е считана за една от най-страховитите.
В последните минути на срещата, бесни от резултата фенове на тима си размениха остри приказки, но ситуацията не се размина само с това, като привържениците започнаха да се бият един с друг, като никой не го интересуваше кой, как и къде удря.
Наложи се намесата на стюардите, както и на полицията, а много фенове си тръгнаха разкървавени и с множество рани.
Един фен дори си позволи да си вземе нещо за спомен от "великата" постъпка на феновете, като си открадна полицейска фуражка и с усмивка на лицето се опита да си тръгне от стадиона.
Равносметката от побоя е 13 арестувани, като повечето ще бъдят съдени за хулиганство и ще получат забрана да посещават футболни мачове на територията на страната.
Водещи
-
Милиони гърци напускат големите градове и се отправят на традиционната си августовска ваканция
Очаква се повечето хора в Гърция да се завърнат в градовете след 15 август - Голяма...
03.08 | 18:00
-
САЩ обвиниха българин за трафик на оръжия, предназначени за наркокартел
Предложил списък със снаряжение на стойност 53 милиона евро
03.08 | 17:17
Най-четени
-
Български пенсионери превзеха гръцките плажове
Те са привлечени от изключително евтини еднодневни екскурзии
03.08 | 13:20
-
Митрофанова: България "безпрецедентно" притиска "Лукойл" да продаде бизнеса си
Тя припомни, че доставките на руски газ за България са прекратени от април 2022 г., когато...
03.08 | 10:40
-
Поскъпването на основни храни, плодове и зеленчуци на борсите продължава
сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата (ДКСБТ
03.08 | 10:20