Лотус показва новия си болид на 5 февруари 21.01 | 14:37
Официалното представяне на новия болид ще бъде ден по-късно на испанската писта "Херес"
Тимът на Лотус ще покаже болида си за сезон 2012 в своя нов уеб сайт на 5-ти февруари. Два дни по-късно отборът ще започне първите предсезонни тестове в Херес.
От щаба на тима анонсираха, че машината, с която след две годишна пауза във Формула 1 ще се завърне световният шампион от 2007-ма година Кими Райконен, ще бъде показана на живо в сайта www.lotusf1team.com в 18:00 часа българско време в неделя, 5-ти февруари.
Официалното представяне на новия болид ще бъде ден по-късно на испанската писта "Херес".
За първите два дни от предсезонните тестове в кокпита ще седне Кими Райконен. След това той ще бъде заменен от съотборника си Ромен Грожан.
Очаква се финландецът, който в последните два сезона взе участие в Световния рали шампионат, следващата седмица да изкара два дни на пистата край Валенсия, където да тества с болида на Рено от 2010, за да се адаптира по-бързо към промените във Формула 1.
Водещи
-
Демократите в Сената са против новите мита на Тръмп заради Гренландия
Лидерът на малцинството в Сената на САЩ, демократът Чък Шумър, обяви, че ще се опита да...
18.01 | 10:00
Най-четени
-
Жълт код за опасно студено време в цялата страна
18.01 | 09:00