Лудогорец печели Лига Европа, предричат на Острова 31.12 | 10:28
В мача за трофея “орлите” бият Анжи (Махачкала)

Британското издание "The Independent” направи шеговита прогноза за спорта през Новата 2014 година. Според него българският шампион Лудогорец ще спечели втората по сила европейска клубна надпревара.
В мача за трофея на "Ювентус Стейдиъм” през май "орлите” ще играят с коравите дагестанци от Анжи (Махачкала).
Въпреки че както стана дума, от Independent специално уточняват, че става въпрос за шега във връзка с настъпващата Нова година, във всяка шега понякога се крие истина, а всеки знае, че надежда има винаги.
Това в пълна степен се отнася за дебютанта Лудогорец, за който едва ли някой бе смятал и че ще излезе от група с ПСВ и Динамо (Загреб).
Жребият повели разградските "орли" да премерят сили с римските от Лацио. Първият двубой е на "Стадио Олимпико" на 20 февруари, като двубоят е от късните в програмата на Лига Европа – от 22:05 часа българско време.
Срещата реванш е седмица по-късно – на 27 февруари от 20 часа в София.
При евентуален успех над италианския гранд, Лудогорец да се изправи срещу победителя от двойката Динамо (Киев) - Валенсия на осминафиналите.
Водещи
-
Бюджетът е разчетен така, че е почти неизпълним в приходната му част
БНБ може да печати евробанкноти, но първо трябва да се премине през целия процес по приемане...
05.07 | 18:00
-
България е увеличила с 2500% износа на ток
Рекордът е на фона на трудната за енергетиката ни 2024-а година
05.07 | 17:41
-
Спецов: Икономическата обстановка у нас се подобрява
НАП отчита ръст в приходната част, Спецов разкритикува търговците за увеличаването на цените
05.07 | 17:20
-
Димитър Вацов: С държавата Пеевски прави същото, което направи с ДПС
"Борисов и Пеевски държат линия на отворени врати към крайните националисти"
05.07 | 17:00
Най-четени
-
Караджов: Климатиците в немските ни вагони не работят, прозорците не се отварят
Така те стават като пещ, категоричен е министърът
05.07 | 15:00
-
Веселин Стойнев: Нищо не може да ни попречи за приемането на еврото
Кабинетът ще изкара пълен мандат, прогнозира Георги Харизанов
05.07 | 14:00