Лудогорец се сгромоляса в самия край срещу Стяуа 19.08 | 23:37

Българският шампион загуби първия двубой в Букурещ

Лудогорец допусна грешна стъпка в опита си да достигне групите на Шампионската лига, след като тази вечер българският тим допусна поражение с 0:1 при визитата си на румънския колос Стяуа в първи плейофен двубой между двата тима.

Единственият гол в мача падна броени минутки преди края, когато Александру Чипчиу се възползва от груба грешка в защитата на българите и отбеляза във вратата на Владислав Стоянов.

През първата част стражът на "орлите" спаси дузпа на въпросния Чипчиу, а в началото на второто полувреме Михаил Александров имаше малшанса да удари греда.

Така Стяуа успя да постигне чудесен турнирен резултат преди реванша в София, който е насрочен за 27 август на националния стадион "Васил Левски".

Подробности за срещата между Стяуа и Лудогорец можете да видите в Sporta.bg.