Лудогорец шокиращо загуби в Хасково 19.07 | 20:34

Шампионите стартираха с поражение новия сезон в "А" група

Шампионът на България Лудогорец стартира с неочаквана и шокираща загуба участието си в сезон 2014/15 на българската А група.

"Орлите" претърпяха поражение с 0:1 при визитата си на новака Хасково, като единственият гол в мача падна минутки преди почивката. Тогава опитният Дончо Атанасов отбеляза в мрежата на Владислав Стоянов.

През втората част Лудогорец установи натиск в половината на домакините, но защитата на Хасково се справи добре. Възможности все пак се откриха пред Роман Безяк и Дани Абало, но двамата легионери направиха сериозни пропуски.

Така се повтори и сценарият от миналия сезон, когато шампионите отново имаха гостуване на новак в първия си мач. Тогава "орлите" загубиха със същия резултат в Любимец, а Ивайло Петев бе освободен от поста си.

Подробности за шокиращата загуба на Лудогорец можете да видите в Sporta.bg.