Манолев титуляр за ПСВ в контрола 10.07 | 08:25

Българският национал Станислав Манолев стартира като титуляр за своя ПСВ Айндховен, който подчини с 3:0 гостуващия ФК Айндховен в приятелска среща на "Филипс Стейдиъм".

Бъдещето на Манолев в ПСВ все още не е ясно, като се очаква бившият футболист на Литекс да напусне "филипсите". През пролетта той бе преотстъпен на английския Фулъм.

Преди няколко дни наставникът на ПСВ Филип Коку заяви, че Манолев може да се бори за мястото си в тима, а снощи бившият национал на Холандия му гласува доверие сред титулярите.

Манолев бе заменен на полувремето на двубоя, който отбеляза 100 години от създаването на домакините.

Още на почивката ПСВ имаше аванс от два гола, след като Тим Матавс на два пъти прониза вратата на гостите.

След почивката Локадия оформи крайното 3:0 за "филипсите", разписвайки се три минути преди края.