Мерцедес не отписват Ред Бул от сметките 22.01 | 17:08
Ники Лауда сподели очакванията си за сезон 2015
Един от шефовете на Мерцедес Ники Лауда изрази увереност, че Ред Бул отново ще бъде сред големите претенденти за титлата във Формула 1 през сезон 2015.
2014 година не се оказа никак успешна за "биковете", които не само, че преотстъпиха статута си на хегемон на Мерцедес, но и загубиха най-добрия си пилот в лицето на Себастиан Фетел.
Ники Лауда все пак побърза да припомни, че не е изключено Ред Бул да се върне към най-добрите си дни, макар и да бъде нужно известно време, преди да стане ясен същинският потенциал на тима.
"Ред Бул ще бъдат сред най-добрите, но въпросът е колко далеч могат да стигнат", цитиран бе Лауда.
"А колкото до Ферари, оттам засега няма много информация. МакЛарън-Хонда? Тях ги очаква трудна година", добави австриецът.
"Мерцедес е в отлична позиция, но нашето желание е да подобрим всичко. Бих посъветвал всички обаче да правят оценки едва след първите три състезания".
Босът на световните шампиони увери, че няма каквито и да е колебания относно новия контракт на Люис Хамилтън.
"Люис бе на ваканция, докато отборът подготвя болидите си за новия сезон. И двете страни сме изразили желанието си да продължим заедно. Тото Волф се грижи за новия договор на Люис Хамилтън и вярвам, че всичко ще бъде наред", успокои трикратният световен шампион.
Водещи
-
Борисов обяви успех за "Лукойл": Вече ще бъде, както беше!
В пост във Facebook лидерът на ГЕРБ благодари на Министерския съвет и на широк кръг партии за...
15.11 | 05:01
-
САЩ направиха изключение за България от санкциите срещу "Лукойл"
Отсрочката е до 29-и април
15.11 | 04:15
-
Експерт посочи сериозен проблем със заплатите в страната
Славова обясни, че това е тенденция през годините, която се запазва.
14.11 | 17:59
-
България ще поиска разсрочване на плащанията за изтребителите F-16
Целта е покриване на дефицити
14.11 | 17:40
Най-четени
-
САЩ направиха изключение за България от санкциите срещу "Лукойл"
Отсрочката е до 29-и април
15.11 | 04:15
-
Борисов обяви успех за "Лукойл": Вече ще бъде, както беше!
В пост във Facebook лидерът на ГЕРБ благодари на Министерския съвет и на широк кръг партии за...
15.11 | 05:01
-
Днес е последният ден, в който шофьорите могат да карат автомобилите си с гуми, неподходящи за зимни условия
Изискването е от 15 ноември до 1 март всички автомобили да са оборудвани със зимни гуми или с...
14.11 | 11:00
-
Бойко Борисов: Избраният за особен управител на "Лукойл" има опит и не е бил министър
Попитан дали обмисля ограничаването на бонусите в държавната администрация, той заяви, че е...
14.11 | 10:15