Милан ще връща парите на недоволните тифози 21.07 | 15:40
Все повече фенове възроптаха срещу масовата разпродажба на "Сан Сиро"

Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани обеща, че клубът ще възстанови парите на всички тифози на "росонерите", които са си закупили сезонни билети, но са останали разочаровани от трансферната политика на любимия тим.
Милан шокиращо продаде в пакет Тиаго Силва и Златан Ибрахимович на френския Пари Сен Жермен, което както и можеше да се очаква, отприщи вълни от недоволство от страна на феновете.
Някои тифози дори заплашиха да заведат съдебен иск срещу клуба, имайки предвид, че продадените Силва и Ибрахимович участваха в кампанията за продажба на сезонни билети.
"Милан е готов да възстанови парите на тези фенове, които не са доволни от нашата трансферна кампания през лятото", заяви Галиани.
Продажбата на сезонни билети и без това не върви никак добре за Милан, имайки предвид, че още след края на сезона клубът бе напуснат от някои от най-големите си имена. А звездни попълнения, които да привлекат публика, все още няма.
Водещи
-
Извънредна ситуация в Румъния заради замърсен азерски петрол
Освобождават горива от държавните резерви, за да компенсират недостига
05.08 | 19:15
-
Антония Петрова - Батинкова чака бебе (СНИМКИ)
05.08 | 19:00
-
Стефан Димитров забранява на Васил Найденов да изпълнява песните му
50 години е нашето приятелство, затова ми е обиден начинът, по който той реагира, каза...
05.08 | 18:40
-
Голям пожар в труднодостъпна местност в Балчик
05.08 | 18:00
Най-четени
-
Над Западна България и днес ще вали, утре също ще бъде дъждовно
След 2 часа лятото леко ще започне да се връща в София. Следобед отново обаче ще завали.
05.08 | 10:45
-
27 г. от смъртта на Тодор Живков
Стилизиран венец с цветовете на руското знаме е положен на гроба на диктатора Тодор Живков
05.08 | 09:00
-
Бум на кражбите от хранителни магазини в Гърция
Поради високите цени туристите почиват със собствен чадър и храна от вкъщи, които води до...
05.08 | 14:50