Младежите претърпяха унизителна загуба в Дания 09.09 | 21:27

Младите "лъвчета" отстъпиха с 1:7 от датския тим в мач без значение

От iNews

Младежкият национален отбор на България беше разгромен с 1:7 от Дания в последната си квалификация в група 2.

Единственият гол за България вкара Антон Карачанаков в началото на второто полувреме. Нашите останаха с 10 души още в 22-ата минута заради червения картон на Христофор Хубчев в 22-ата минута.

Лукас Кристенсен вкара два гола за скандинавците, като откри резултата в 18-ата минута и добави втори гол в 32-ата.

Риза Дурмиши направи 3:0 в 36-ата, а до почивката Яник Вестергард направи 4:0. Емил Бергрен, Уфе Бех и Кенет Зохоре нанизаха още три безответни вече гола през второто полувреме във вратата на Анатоли Господинов.

Състав на България: Анатоли Господинов, Кристиян Малинов, Тейнур Марем (46- Красимир Станоев), Ивайло Чочев, Антон Карачанаков, Божидар Васев, Иван Горанов, Христофор Хубчев, Александър Колев (68- Никола Колев), Радослав Цонев, Цветелин Чунчуков (34- Станислав Дрянов)