На Стойчо му се иска Венци Христов вече да е в ЦСКА 04.02 | 07:29
Старши треньорът на "червените" говори за ситуацията в клуба
Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заяви, че е "нормално да има дълги преговори" за трансфера на Венцислав Христов от Берое, когато става дума за много пари. Както е известно, българският национал е пред преминаване в ЦСКА, но за целта "червените" трябва да преведат близо 500 хиляди лева в касата на "заралии".
Крайният срок за транша, определен от Берое, е 4-ти февруари, така че съвсем скоро трябва да стане ясно дали Христов ще облече червената фланелка. Екзекутора на Ливърпул даде повече подробности в предаването по ТВ7 "Пред банята" за моментното състояние на ЦСКА по време на лагера в Турция.
В неделя "армейците" се поздравиха с престижна победа 2:1 в контролата с 1/16 финалиста от Лига Европа Есберг.
"На мен ми се иска Венци Христов вече да е тук, но е нормално преговорите да се точат дълго време, когато става въпрос за много пари", заяви Младенов. "В такъв труден момент за ЦСКА всичко става по-трудно, но трябва да се простираме според възможностите си – не може да имаш 5 лева и да харчиш 10.
На Христов му предстои голямо бъдеще и вярвам, че ще можем да доразвием качествата му. Аз съм сигурен, че той ще бъде добро попълнение за нас. Искахме да привлечем Огнянов и Крумов, но в кръга на шегата, правим и селекцията на Левски.
Колкото до заплатите, мен нека ме забравят, защото аз съм правил достатъчно компромиси и нямам претенции. Томов прави каквото може, ясно е, че има закъснения с плащанията, но нещата се балансират.
Победите в контролите дават самочувствие, макар резултатите да не са важни, резултатите са едни от най-маловажните неща", каза Стойчо Младенов.
Водещи
-
Между предложенията и протестите: Бюджет 2026 (ОБЗОР)
115 предложения за промени са входирани преди окончателното четене
25.11 | 21:00
-
Вероятна Бяла Коледа, но без сняг на Нова година
Месечна прогноза за времето през декември
25.11 | 20:45
-
Тафров и Харизанов за плана на Тръмп: Вероятно е писан в руските тайни служби
Според Георги Харизанов това е поредна провокация от страна на Путин, а според Стефан Тафров...
25.11 | 20:30
-
Костадинов: Надявам се протестите утре да са в стила на „Възраждане“, а не с розови прасета-касички
Това правителство трябва да си ходи, защото загробва държавата, категоричен е той
25.11 | 20:15
Най-четени
-
Доналд Тръмп спря финансирането за Украйна
Вашингтон подготвя мирно споразумение, иска незабавен край на войната
25.11 | 11:15
-
Губим платен годишен отпуск: Имаме месец да си вземем дните 2
Отваряме една скоба. Говорим за над 40 дни – за хората, които по договор имат 20 дни платен...
25.11 | 12:30
-
България затяга мерките срещу домашното насилие
Нови центрове, повече правна помощ и по-строги реакции при сигнали
25.11 | 12:15
-
Българският спортен тотализатор да се отдаде на концесия за 15 години, предлагат депутатите
Законът за държавния бюджет ще бъде разгледан на второ четене в пленарна зала този четвъртък.
25.11 | 11:30