Надал на антибиотици до края на сезона 10.10 | 09:17
Надал отпадна във втория кръг на Шанхай и се завърна в Барселона, за да премине медицински изследвания.

Рафаел Надал се възстановява задоволително от апендицит и ще продължи лечението си с антибиотици в опит да остане на корта до края на сезона, заяви говорител на испанеца.
Испанецът се завърна миналата седмица в Пекин за пръв път след Уимбълдън, но преди турнира от сериите "Мастърс" в Шанхай му беше поставена диагноза възпален апендицит.
Надал отпадна във втория кръг на турнира вчера след загуба от сънародника си Фелисиано Лопес и се завърна в Барселона, за да премине медицински изследвания.
"Лечението с антибиотици ще продължи 4-5 дни и в зависимост от неговото възстановяване ще бъдат взети решение за по-нататъшно лечение", разкри още говорителят на Надал.
Матадора от Майорка заяви, че иска да играе в Базел, Мастърса в Париж и финалния за сезона шампионат на ATP в Лондон. След това 28-годишният тенисист ще претърпи операция и се надява да се върне навреме за началото на новия сезон.
След отпадането на Надал във втория кръг в Шанхай, в понеделник той ще бъде изместен от второто място в световната ранглиста от Роджър Федерер.
Водещи
-
„Уолстрийт джърнъл“: Пентагонът блокира използването на далекобойни ракети от Украйна срещу Русия
Това ограничава способността на Киев да използва тези оръжия в защита срещу инвазията на...
24.08 | 18:00
-
Жертва и ранени при експлозия в магазин за играчки в Москва
Евакуирани са хората от околните ресторанти и кино
24.08 | 17:20
-
Затварят пътя за Гърция през Златоград за 20 дни
Заради ремонт от гръцка страна коли ще се пропускат само в неделя и нощем
24.08 | 17:00
Най-четени
-
След преследване и катастрофа в курортното с. Лозенец: Задържаха бус, пълен с мигранти
Шофьорът избяга, издирват го
24.08 | 09:45
-
Лагард: Чуждестранните работници дадоха тласък на икономиката на еврозоната
БВП в Германия щеше бъде с около 6% по-нисък през 2019 г. без , посочи шефката на ЕЦБ
24.08 | 11:00
-
Огромни опашки на „Капитан Андреево” за влизане в България
Основна част от пътникопотока са от т. нар. гастарбайтери, пътуващи от Турция към страните от...
24.08 | 10:00
-
Средната пенсия надхвърли 1000 лв., но 40% от пенсионерите вземат минималната
Това сочат данните на НСИ
24.08 | 12:00